Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
SMOLEŃ WIECZNIE ŻYWY – odsłonięcie pomnika Bohdana Smolenia w Poznaniu

Kiedy:
czerwiec 11, 2021@9:30 pm – 11:00 pm
2021-06-11T21:30:00+00:00
2021-06-11T23:00:00+00:00
Gdzie:
Rybaki
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
STOWARZYSZENIE ZOSTAŃ GWIAZDĄ KABARETU
SMOLEŃ WIECZNIE ŻYWY - odsłonięcie pomnika Bohdana Smolenia w Poznaniu @ Rybaki
Odsłonięcie pomnika Bohdana Smolenia nastąpi na skwerze u zbiegu ulic Rybaki i Strzałowa w Poznaniu. Od godziny 20:00 do 23:00 zamknięte zostaną ulice w obrębie skweru. Na ten czas wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu.
WSTĘP WOLNY. Obowiązek przestrzegania obostrzeń sanitarnych. Obowiązek utrzymania co najmniej 1,5-metrowej odległości między osobami. Prosimy o zasłanianie nosa i ust.
PLAN WYDARZENIA
godzina 21:30 – scena na skwerze – „POZNAŃ COMEDY SHOW” wystąpią: Kabaret Czesuaf, Kabaret Czołówka Piekła, Klub Szyderców BIS, Marcin Samolczyk, Grupa MoCarta, Krzysztof Daukszewicz, Jagoda Borowiak, Łukasz Ból, Anna Wólczyńska, Lech Faron, Jakub Kaczmarek.
W finale „POZNAŃ COMEDY SHOW” kibice Lecha Poznań zapalą flary od ulicy Kościuszki, wzdłuż ulicy Rybaki do skweru. Na placu przed skwerem wystąpi Teatr Ognia BOHEMA. W czasie ich spektaklu pomnik Bohdana Smolenia zostanie odsłonięty przez spalenie. Fabryka Wrażeń na niebie poinformuje świat o wydarzeniu, a artyści zaśpiewają piosenkę „Łatwopalni”.
Planowane zakończenie imprezy o godzinie 23:00
Impreza będzie transmitowana na żywo przez Firmę E-XON oraz na stronie facebookowej Miasta Poznania facebook.com/Poznan/
UWAGA!!! W dniu imprezy od godziny 20:00 na ulicach wokół skweru będzie obowiązywał zakaz ruchu samochodowego. Wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *