Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
STAND UP! #5 na Rojber Plaża

Kiedy:
lipiec 4, 2022@6:30 pm – 7:30 pm
2022-07-04T18:30:00+00:00
2022-07-04T19:30:00+00:00
Gdzie:
Rojber Plaża
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Adam Sobaniec, Juliusz Sipika
STAND UP! #5 na Rojber Plaża @ Rojber Plaża
Kolejny raz poprawiamy nastroje w poniedziałek!  Już 4 lipca zapraszamy na kolejny STAND UP na Plaży!  WSTĘP FREE 
Gwiazdami wieczoru będą  nasz stały gość i prowadzący Erwin Suszwedyk oraz Adam Gajda i Juliusz Sipika
 Adam Sobaniec – chirurg stand-upu, który dowolnie wycina, zszywa i elektryzuje żywą tkankę publiczności. Człowiek, który wygląda tak jak się zachowuje. Lekko nieokrzesany, ale niesamowicie zabawny. Sam sposób mówienia sprawia, że co niektórzy zaczynają rechotać. Adam na swoich
występach lubi improwizować z publicznością, co sprawia, że każdy jego występ jest wyjątkowy. Po prostu trzeba przyjść to zobaczyć! 
 Juliusz Sipika – niepełnosprawny komik z Łodzi. Zajmuje się stand-upem od czterech lat. W swoim programie łączy absurdalne przemyślenia na temat świata z prozą dnia codziennego. Występował już kilka razy w różnych miejscach. Podobno są ludzie, którym to się podobało. Lubi guacamole. 
 Erwin Suszwedyk – Od 2016 roku na scenie. Odważnie opowiada o tym, co się dzieje wokół niego. Bez żadnych zahamowań mówi o swoich przeżyciach. Pokazuje publiczności swoją wizję świata. Do ludzi nie ma nic, nawet szacunku. Scena jest dla niego konfesjonałem, na której spowiada się ze swoich przygód. Uśmiechem znajduje sympatię nie tylko wśród osób płci pięknej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *