Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Stand-up Noc hardkorów – czyli same ostre i kontrowersyjne żarty

Kiedy:
styczeń 27, 2022@8:01 pm
2022-01-27T20:01:00-01:00
2022-01-27T20:16:00-01:00
Gdzie:
Wiraż Pub
Koszty:
od 25 zł
Kontakt:
Kancelaria Stand-Upu Burewicz & Natkaniec
Jak sama nazwa wskazuje “NOC HARDCORÓW” – to bardzo tematyczna impreza. Będą same hardcorowe i ostre żarty i totalny brak tabu i brak granic. Jeżeli uważasz że w komedii powinny być granice – to impreza ta nie jest dla Ciebie.
Jeżeli jednak lubisz ostry i czarny humor i czasami kontrowersyjne przemyślenia – to nie powinno Ciebie zabraknąć. Na ta imprezkę warto czekać i już rezerwować sobie termin, w domu w pracy gdyż jest to bardzo nietypowa impreza komediowa. Na scenie pojawi się 9 komików uprawiających ten typ komedii.
Waldek Nowak – Aktor, komik z bogatą przeszłością sceniczną w kraju i zagranicą. Od 2010 robi stand-up , ostry i bezkompromisowy. Brał udział w obu sezonach Comedy Central Prezentuje Stand-up i ostatnim 3 sezonie Comedy Club
Marta Karbownik – Komikwojażerka. Matka wielu porażek (w tym 84-miesięcznej córki). Opowiada krotochwile i bezeceństwa okraszone wulgarnym językiem oraz anegdotami o Jezusa, po czym umywa od tego ręce.
Kuba Wu – Miły koleżka 😉 o Japońskim nazwisku z wykształcenia psycholog więc trakcie wydarzenia zadba o komfort psychiczny wszystkich obecnych.
Michu Bednarowicz – Artysta duszą, Obelix ciałem, kontynuuje tradycję utalentowanych Michałów wśród poznańskich komików. Uczestnik warsztatów organizowanych przez Stand Up Polska, reprezentant samego siebie, wielokrotny zdobywca niewymuszonych braw. Do pierwszego występu zmusiła go żona aby mieć więcej wieczorów dla siebie. Inspiruje go czarny humor którego szuka w swoich puentach i ku przestrodze, bardzo często znajduje. Znalazł się w finale piątego pojedynku Roast Battle, a swym bezkompromisowym żartem zablokował kanał YT Areny Gliwice.
Paweł Reszela – komik z Ostrowa Wielkopolskiego ale mieszkający w Sulechowie. Jego najnowszy program to spojrzenie na ojcostwo z perspektywy prawie czterdziestoletniego faceta, który próbuje jakoś nadążyć za dzisiejszym światem.
Tomasz Waberski – Człowiek jeden na milion – jednocześnie rudy i łysy. Gdy wychodzi na scenę od początku wywołuje konkretną reakcję bez względu na to gdzie występuje. Z zamiłowania aktor, udzielał się w różnorakich produkcjach niezależnych i komercyjnych. Preferuje ostry humor bez tabu. Razem z Natanem prowadzi sceny komediowe w Gdańsku i Gdyni, samemu zaś prowadzi hulaszczy tryb życia i czasami samochód.
Alan Kaszyński – Podobnie jak Tomasz preferuje ostre żarty. Człowiek nietuzinkowy. Alana żarty można albo pokochać albo znienawidzić – innej opcji brak. Fan samochodów oraz Tico. Kolekcjoner czasopisma Cats i prenumerator kaczora Donalda,nigdy nie wiadomo co może pójść nie tak a na pewno pójdzie nie tak
Michał “Sment” Skwarek – Solidny kawał s…tandupera. Śmieszny od zawsze, a na poważnie od czterech lat. Oprócz tego, ćwiczy boks i uczy rzucania siekierą w sportowców… tfu, znaczy sportowego rzutu siekierą (Serio!). Śmieje się z tego, z czego inni najczęściej płaczą płaczą: dzieciństwa, małżeństwa, walniętego współlokatora i służby zdrowia. Humor ma ciężki i tak sobie właśnie tłumaczy dlaczego nie chudnie. Finalista Polskiej Ligi Roast Battle, roaster AdBustera oraz gospodarz Poznańskiej sceny Komediowej “PySK”.
Natan Maciej Milaszewski – Miłośnik survivalu, co przekłada na swoją twórczość – Umysł ścisły, informatyk, ale w swoich żartach dotyka najczęściej tematów obyczajowych. Lubi rzucić hardkorem tak samo jak opowiadać o prawdziwych historiach ze swojego życia. Na scenie – agresywny. W życiu – agresywny. Po godzinach aktor teatralny. Fascynat Vikingów. Sam o sobie mówi “Gdybym był Vikingiem, to bym był Vikingiem”
 
*Występ dla osób powyżej 18 roku życia
**Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione
***Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.