Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Swiernalis/Prosac – plenerowe naGranie nad Rusałką

Kiedy:
Czerwiec 10, 2021@7:00 pm – 10:00 pm
2021-06-10T19:00:00+00:00
2021-06-10T22:00:00+00:00
Gdzie:
Rusałka Restauracja - widok ze smakiem
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Scena nad Rusałką
Swiernalis/Prosac - plenerowe naGranie nad Rusałką @ Rusałka Restauracja - widok ze smakiem
Swiernalis to samouk z Suwałk. Jest zarówno świetnym tekściarzem, całkiem dobrym multiinstrumentalistą i nieprzeciętnym wokalistą. Urzeka na scenie abstrakcyjnym poczuciem humoru i dużą dozą autoironii. Pisze o wszystkim, choć o niczym tak pięknie i nieoczywiście, jak o miłości, jej upadku i próbie ratowania po każdej burzy i tornadzie. Woli noc od dnia i dlatego też w jego utworach można dostrzec mrok i pazur, a także zafascynowanie pulsującą elektroniką godną smutnego disco. Ma świetny skład muzyczny, który tworzą niezwykłe osobowości Adama Fordona (perkusja), Szymona Siwierskiego (instrumenty klawiszowe i klarnet), Adama Świerczyńskiego (gitara basowa) i Kacpra Budziszewskiego (gitara elektryczna). Debiutował w 2016 roku płytą “Drauma” a wrzesień 2020 przyniósł jego drugi krążek. “Psychiczny Fitness” zaskakuje odejściem od melancholii w stronę niespokojnej elektroniki i otwiera nowe horyzonty, w których Swiernalis czuje się świetnie. Album, które zwiastowały takie single jak ‘Blizny’. czy ‘Ogrodnik’ pokazuje ciekawy obraz ewolucji artysty.
 
Koncerty organizowane będą zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Uczestnictwo w wydarzeniu zobowiązuje do przestrzegania obecnie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na bieżąco.
Koncert streamowany będzie również na naszym Facebooku!
Organizatorem cyklu jest Fundacja Pogoda. Partnerami projektu są: Grupa ENEA (partner generalny), Aquanet, Restauracja Rusałką, Estrada Poznańska. Patroni medialni projektu to Freshmag, Radio Afera, Lokalny Fyrtel.
Wstęp wolny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *