Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Tarasowe Kino Letnie na leżakach – “Joe Black”

Kiedy:
Wrzesień 12, 2020@8:00 pm – 11:00 pm
2020-09-12T20:00:00+00:00
2020-09-12T23:00:00+00:00
Gdzie:
Tarasy Cafe & Restaurant
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Fundacja FER i Tarasy Cafe & Restaurant
Drodzy kinomaniacy! 😎
Wakacje się skończyły, ale nasze sobotnie wieczory filmowe w Parku Cytadela są niezmiennie tylko zaczynamy już o 20.00 🎬👈 Pogoda zapowiada się na ten weekend piękna, więc wpadajcie na ” Tarasy” rozkoszować się urokami Tarasowego Kina 🌄 Abyscie nie zmarzli oglądając film dla pierwszych przybyłych przygotowane będą kocyki, abyście czuli się w pełni komfortowo 😃 W najbliższą sobotę 12 września wyświetlimy w ramach 🎥 “Tarasowego Kina Letniego na leżakach” kolejny wyjątkowy film “Joe Black” w reż. Martina Bresta. 💥💥💥 W rolę tytułowego bohatera wciela się każdemu dobrze znany Brad Pitt oraz znakomity Anthony Hopkins. Film opowiada o historii bogatego biznesmena, którego pełne wygód życie zostaje zagrożone w momencie pojawienia się tajemniczego mężczyzny 🎆
Zapraszamy serdecznie 😁
Wstęp wolny!
Zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego – zachowaj bezpieczną odległość. Pozostawaj w wyznaczonym miejscu podczas seansu. Staraj się przemieszczać jak najrzadziej i tylko w uzasadnionym wypadku.
Zakładaj maseczkę do momentu zajęcia miejsca w kinie plenerowym. Dezynfekuj dłonie dostępnymi na miejscu środkami lub własnymi preparatami. Dbaj o zdrowie swoje i innych.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *