Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Targi Mieszkań i Domów

Kiedy:
marzec 18, 2023 – marzec 19, 2023 całodniowy
2023-03-18T00:00:00-01:00
2023-03-20T00:00:00-01:00
Gdzie:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Koszty:
10 zł
Targi Mieszkań i Domów @ Międzynarodowe Targi Poznańskie

Targi Mieszkań i Domów 2023 – Poznań

Poszukiwanie nowego mieszkania jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Potrzebujesz pomocy przy zakupie nieruchomości? Podczas Targów Mieszkań i Domów nie tylko znajdziesz mieszkanie ze swoich snów, ale także kredyt hipoteczny do sfinansowania zakupu, porady z wykończenia wnętrz i niezbędną wiedzę prawno-finansową do bezproblemowego sfinalizowania transakcji. Przyjdź i spełnij swoje mieszkaniowe marzenia!

Targi mieszkań to najlepszy sposób, aby ułatwić sobie decyzję o kupnie wymarzonego mieszkania. Tylko podczas Targów możesz spotkać się ze wszystkimi wystawcami w jednym miejscu. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej okazji. Porównaj oferty i podejmij świadomą decyzję o zakupie mieszkania.

Pełen przegląd ofert, darmowe seminaria i porady rynkowych ekspertów to tylko niektóre atrakcje Targów Mieszkań i Domów. Nie musisz godzinami wertować ogłoszeń w gazetach i ślęczeć nad setkami serwisów internetowych – spotkaj się z deweloperami twarzą w twarz i uzyskaj interesujące Cię informacje z pierwszej ręki.

Oprócz bogatej oferty deweloperskiej organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje dla zwiedzających. Celem Targów Mieszkań i Domów jest pomoc w kupnie mieszkania lub domu. Dlatego spotkasz tu ekspertów od lat zajmujących się rynkiem nieruchomości, finansami oraz prawem. Co godzinę będzie można wziąć udział w bezpłatnych seminariach, podczas których eksperci pomogą odnaleźć się w gąszczu przepisów i zasad, które wiążą się z zakupem, sprzedażą lub wynajmem własnego M.

W strefie porad będzie można uzyskać indywidualne porady z zakresu projektowania, finansów czy najmu mieszkania.

Organizatorzy przygotowali także udogodnienia dla rodzin, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny.

Przyjdź na targi i spełnij swoje mieszkaniowe marzenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *