Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach

Targi Polskich Win i Winnic 2021

Kiedy:
Wrzesień 4, 2021@12:00 am – 12:00 am
2021-09-04T00:00:00+00:00
2021-09-04T00:00:00+00:00
Gdzie:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Kontakt:
Targi polskich win i winnic, Grupa MTP
POZNAŃ WIOSENNĄ STOLICĄ POLSKIEGO WINA 🍷
Targi polskiego wina w Poznaniu to największe wydarzenie w kraju, poświęcone polskiemu winiarstwu. Podczas trzydniowego spotkania polscy winiarze z całej POLSKI zaprezentują swoje wina i cydry. Nie zabraknie również akcentów enoturystycznych.
TARGI WINO 2021 – CO CZEKA NA ZWIEDZAJĄCYCH?
Bogatą ekspozycję targów zapewnią producenci polskich win i cydru. W trakcie wydarzenia pojawi się szansa na spotkanie i rozmowę z przedstawicielami najlepszych polskich winiarni, którzy z przyjemnością opowiedzą o przygotowanych przez siebie trunkach oraz o pasji do wina.
Targi WINO to również znakomita okazja do degustacji i zakupu win i cydrów, produkowanych przez rodzimych producentów. Szeroki przekrój gatunków wina sprawi, że bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Wydarzenie organizowane przez Grupę MTP jest także szansą do zapoznania się z ofertą producentów akcesoriów i technologii winiarskich. Oprócz tego nie zabraknie akcentów enoturystycznych. Miłośnicy wypoczynku połączonego z degustacją win będą mogli zapoznać się z najciekawszymi destynacjami tej formy rekreacji.
W programie targów pojawi się także szereg wydarzeń towarzyszących. Najważniejsze z nich to oczywiście Wielki Konkurs Polskich Win. Produkty polskich winiarzy zostaną poddane skrupulatnej i wnikliwej ocenie jury, w którym zasiądą czołowi sommelierzy i znawcy trunku. Oprócz tego nie zabraknie licznych prezentacji i seminariów branżowych, podczas których eksperci podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami na temat uprawy winorośli i produkcji wina.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *