Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Treningi z Harder w Parku Starego Browaru: LIIT i joga

Kiedy:
sierpień 24, 2022@5:00 pm – 7:00 pm
2022-08-24T17:00:00+00:00
2022-08-24T19:00:00+00:00
Gdzie:
Park Starego Browaru
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Stary Browar
Treningi z Harder w Parku Starego Browaru: LIIT i joga @ Park Starego Browaru
Trening LIIT, a może joga? Tego lata amatorzy sportu na świeżym powietrzu mogą wybrać ulubioną formę aktywności i ćwiczyć w pięknym Parku Starego Browaru pod okiem instruktorów z klubu Harder. Energiczny team browarowego klubu zadba o ciekawy program zajęć, dokładny instruktaż i motywującą atmosferę. Co najważniejsze – udział w zajęciach jest bezpłatny. Na treningi trzeba przyjść w stroju sportowym, a na zajęcia z jogi przynieść swoją matę. Wydarzenia odbywają się w Parku w pobliżu placu zabaw.
Każda środa (od 6 lipca do 31 sierpnia), godz. 17:00 – Trening LIIT (wstęp wolny)
Zajęcia w formule LIIT (czyli lower-intensity-interval-training) to spokojniejsza młodsza siostra intwerwałowych treningów HIIT. Instruktorzy zadbają, żeby ćwiczenia były dostosowane także do początkujących uczestników.
Każda środa (od 6 lipca do 31 sierpnia), godz. 18:00 – JOGA (wstęp wolny)
Joga to idealna forma aktywności dla osób w każdym wieku. Ma zbawienny wpływ na kręgosłup, pomaga wzmocnić mięśnie, a dzięki pracy z oddechem aktywność pozwala uczestnikom zrelaksować się i zredukować stres.
W przypadku niepogody zajęcia odbywać się będą w klubie Harder w Pasażu +2. Na treningi wewnątrz klubu obowiązują zapisy. Informacje o ewentualnej zmianie miejsca zajęć i zapisach będą publikowane na stronie wydarzenia na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *