Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
TTB Session Live Online S01e04 – NEONS

Kiedy:
maj 9, 2020@7:00 pm – 8:30 pm
2020-05-09T19:00:00+00:00
2020-05-09T20:30:00+00:00
Kontakt:
TTB Session Live Online S01e04 - NEONS

TTB Session – Taras Towarzyski Balcony Session to seria klimatycznych koncertów online – transmitowanych na żywo, prosto z 9 piętra ratajskiego balkonu. To projekt stworzony z miłości do muzyki i dla wielbicieli dobrego brzmienia. W najbliższym odcinku zagrają dla Was:

————————–NEONS —————————–

To poznański duet tworzący muzykę z pogranicza neo-soulu i R&B, w skład którego wchodzą producent i multiinstrumentalista Maurycy Olszlegier oraz wokalistka i autorka tekstów Natalia Hoff Hoffmann. W swojej twórczości zespół inspiruje się brzmieniami z kolorowych lat 90’, które ubiera w nowoczesne aranżacje, nie stroniąc od nietypowych rozwiązań i odważnych eksperymentów.
W listopadzie 2019 r. ukazał się pierwszy singiel zespołu Someone Like Me ( https://www.youtube.com/watch?v=8U-behtN15Q), który został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez odbiorców, jak i przedstawicieli branży muzycznej. W marcu 2020 r. zespół opublikował drugi utwór pt. I Feel Like Movin’ ( https://www.youtube.com/watch?v=Df0sE11LPlo). Premierę singla poprzedziła akcja w mediach społecznościowych, w ramach której zespół zachęcał swoich słuchaczy do udostępniania relacji, w których fani prezentowali swoje pasje i zajawki.
Aktualnie zespół nagrywa debiutanckie EP, którego premiera planowana jest na jesień 2020 r. Koncert w ramach tegorocznej edycji Spring Break Showcase Festival, miał być
debiutem scenicznym zespołu, jednakże obostrzenia związane z koronawirusem chwilowo
spowodowały odłożenie owych planów w czasie. Niemniej jednak, zespół planuje zaprezentować się szerszej publiczności w ramach dwóch koncertów internetowych.
Pierwszy z nich odbędzie się 9 maja w ramach akcji TTB Session (https://
www.facebook.com/ttbsession/), natomiast kolejny – w ramach akcji Live From a Room,
organizowanej przez Sofar Sounds Kraków (https://www.facebook.com/sofarkrk/) –
planowany jest na 25 maja.

NEONS już 9 maja o godz. 19:00 na naszym ratajskim balkonie!
Transmisja koncertu na naszym fan page’u : TTB Session
Do zobaczenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *