Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Weekend w Koszarach

Kiedy:
sierpień 5, 2021 – sierpień 8, 2021 całodniowy
2021-08-05T00:00:00+00:00
2021-08-09T00:00:00+00:00
Gdzie:
Koszary Kultury
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Koszary Kultury
Zapraszamy do Koszar Kultury na kolejną porcję wydarzeń i aktywności. 
W tym tygodniu przygotowaliśmy bardzo dużo aktywności dla najmłodszych. ✨
Będzie kino plenerowe z filmem “Robaczki z zaginionej krainy”, spotkanie z ćmami oraz spektakl “Baju – Baju Dźwięki, czyli legendy polskie”. Dorosłym polecamy tańce na trawie z Tańczącą Lampą oraz warsztaty z cyjanotypii.
ZAINTERSOWANI? 
 Szczegółowy plan wydarzeń znajdziecie poniżej oraz naszej stronie: https://koszarykultury.pl
,
 12:00-23:00 – zabawy dla dzieci
 12:00-23:00 – leżaki i jedzenie pod Kasztanami
 18:30 ́ ̨̨́ ̨ | Nie bój się baletu
 20:45 ́ – razem z Przemysławem Wieczorkiem – biologiem i pasjonatem entomologii opowiemy Wam o fascynującym świecie ciem. Będziemy wabili owady do oświetlonego, białego ekranu, do światła ultrafioletowego oraz kwiatów.
21:00 : „ ”
reż. Thomas Szabo / Hélène Giraud
 Zobacz zwiastun: https://bit.ly/3ikwu7I
W malowniczych okolicznościach przyrody, wśród pozostałości po niedzielnym pikniku, wybucha wojna mrówek. Pracowite Czarne rywalizują z plemieniem Czerwonych o wielki skarb – pudełko pełne kostek cukru. Nieoczekiwanie, w ich zmagania o pyszne słodkości miesza się niesforna mała biedronka, która zgubiła rodziców. Waleczny robaczek przyłącza się do Czarnych i wspólnie z nimi broni skarbu przed czerwonymi łakomczuchami. To zaledwie początek niezwykłych przygód małej biedronki i jej przyjaciół w bajecznie kolorowej Zaginionej Dolinie
, ̨
 12:00-23:00 – zabawy dla dzieci
 12:00-23:00 – leżaki i jedzenie pod Kasztanami
,
 12:00-23:00 – zabawy dla dzieci
 12:00-23:00 – leżaki i jedzenie pod Kasztanami
,
 12:00-23:00 – zabawy dla dzieci
 12:00-23:00 – leżaki i jedzenie pod Kasztanami
 13:00-15:00 – zapomnianej techniki fotograficznej.
 16:00- 17:00 – ̨,
☀
__________________________________________________________________________
 KOSZARY KULTURY są otwarte od czwartku do niedzieli:
– 18:00-24:00,
̨ – 16:00-23:00
– 12:00-23:00
– 12:00-20:00
 W tym czasie możecie korzystać z dostępnych atrakcji
  /   / ̇,  ‍♀ / ́ 
__________________________________________________________________________
✨  :
Tymczasowa strefa twórczego fermentu z ofertą skierowaną do osób szukających w mieście atrakcyjnych miejsc do spędzenia wolnego czasu, aktywności fizycznych i działań przyrodniczych. W przyszłości powstanie tu nowa dzielnica wielofunkcyjna, jednak zanim to się stanie, przeprowadzimy proces „recyclingu miejsca”, zainicjowany przez deweloperów Revive i BPI Real Estate Poland oraz we współpracy z Ferment Kolektiv
**************************************************************************
ł:
Revive jest indywidualistą wśród projektów deweloperskich dzięki swojej unikalnej wizji. Firma została założona w 2009 roku przez Nicolasa Bearelle i Piet Colruyt. Przyświecała im silna ambicja inwestowania w zrównoważoną przebudowę opuszczonych i często zdegradowanych ekologicznie terenów przemysłowych w celu stworzenia wartości dodanej zarówno dla środowiska, jak i dla społeczeństwa. Firma Revive zawsze szuka równowagi między społeczną, ekologiczną i ekonomiczną wartością dodaną.
BPI Real Estate Poland jest obecne na polskim rynku od 2009 roku. W tym czasie zrealizowało siedem inwestycji, w ramach których wybudowano i sprzedano łącznie ponad 2 tys. mieszkań. Belgijski deweloper z sukcesem działa w najważniejszych miastach w Polsce: w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Trójmieście Wszystkie inwestycje dewelopera wyróżnia atrakcyjna lokalizacja, przemyślana architektura oraz wysoka jakość wykonania. Mottem BPI jest Urban Shapers, zgodnie z którym firma stawia na aktywne kształtowanie nowoczesnych przestrzeni miejskich w poszanowaniu lokalnej architektury i środowiska.

Ferment Kolektiv to rodzinna poznańska firma z siedzibą na poznańskim Łazarzu założona przez Paulinę, Radka i Mateusza Tomasików. Specjalizujemy się w projektach marketingowych, reklamowych i edukacyjnych z wykorzystaniem sztuki filmowej, realizujemy kilkaset pokazów kina plenerowego i samochodowego rocznie, prowadzimy własne kina lokalne i realizujemy eventy. Tworzymy zespół o wszechstronnych kompetencjach: techniczno-operacyjnych, marketingowych, sprzedażowych, humanistycznych – dzięki temu od 2007 roku z powodzeniem realizujemy od A do Z nawet najbardziej złożone projekty. Wierzymy, że kino zmienia życie na dobre.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *