Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Zdrowy kręgosłup w Zagro

Kiedy:
Lipiec 21, 2021@7:00 pm – 8:00 pm
2021-07-21T19:00:00+00:00
2021-07-21T20:00:00+00:00
Gdzie:
Zagro Plaża Rataje
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Zagro Plaża Rataje i Instruktor Agnieszka Portka
Kochani, wracamy z naszymi zajęciami Zdrowego Kręgosłupa! Już od najbliższej środy o godz.19:00 zapraszamy Was na zajęcia Zdrowego Kręgosłupa w plenerze 😃 na maxa wykorzystamy dobrą aurę i zadbamy o silne, mocne ale też zrelaksowane plecy. Zajęcia poprowadzi znana z kilku poznańskich klubów fitness Agnieszka Portka. Poniżej kilka słów o Adze i naszych zajęciach:
Agnieszka Portka instruktor zajęć fitness oraz Zumby z kilkuletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w formach wzmacniających i body & mind. Uczestniczka wielu krajowych i międzynarodowych szkoleń i konwencji fitness z których czerpie inspiracje do swoich zajęć. Zwraca szczególną uwagę na technikę i poprawność ćwiczeń, zgodnie z zasadą: nie ilość a jakość. Pozytywna energia płynąca od Agi sprawa że podopieczni wychodzą z zajęć zmęczeni ale jednocześnie uśmiechnięci i zrelaksowani, z poczuciem zrobienia porządnego treningu.
Agnieszka w każdą środę o godz. 19.00 poprowadzi dla Was Zdrowy Kręgosłup. Zajęcia te łącza w sobie elementy jogi, stretchingu a także treningu mięśni posturalnych.
W trakcie zajęć będą prezentowane opcje łatwiejsze i trudniejsze, aby każdy bez względu na wiek i poziom zaawansowania znalazł ćwiczenie odpowiednie dla siebie.
Celem naszych zajęć jest praca nad zdrowymi i mocnymi plecami ale także rozluźnienie jego spiętych partii i przede wszystkim kształtowanie dobrych nawyków w codziennym życiu.
Do zajęć będzie potrzebna tylko mata i ręcznik a Aga zajmie się całą resztą 🙃
Zdrowy kręgosłup przy zachodzącym słońcu wspaniale zrelaksuje nie tylko nasze ciało ale też pozytywnie wpłynie na nasz umysł. Czy chcieć czegoś więcej?
Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *