Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Zwiedzanie browaru i degustacja piwa

Kiedy:
luty 19, 2021 całodniowy
2021-02-19T00:00:00-01:00
2021-02-20T00:00:00-01:00
Gdzie:
Browar Szreniawa
Koszty:
30 zł
Kontakt:
Browar Szreniawa w Muzeum Narodowym Rolnictwa
Zwiedzanie browaru i degustacja piwa @ Browar Szreniawa
Zwiedzania Browaru Szreniawa i degustacja rzemieślniczego piwa. Podczas wizyty z oprowadzaniem, zobaczycie jak w budynku starej gorzelni powstaje prawdziwie rzemieślnicze piwo.
Zaczniemy wizytę od warzelni gdzie rozpoczyna się warzenie piwa, przejdziemy przez laboratorium i przygotowalnię, zejdziemy do piwnicy gdzie znajdują się zbiorniki do fermentacji piwa oraz zajrzymy do pomieszczenia tajemniczej re-fermentacji. Dowiecie się z czego robi się piwo, skąd bierze się jego smak, aromat i kolor, co robią drożdże i na czym polega chmielenie na zimno oraz jak piwo trafia do butelek. Zajrzycie także do dawnego biura kierownika gorzelni oraz jego mieszkania. Po oprowadzaniu zdegustujecie szreniawskiego „złotego trunku”, o których będzie można porozmawiać w sali degustacyjnej przy warzelni.
Zwiedzanie realizowane w grupach minimum 6 do maksymalnie 8 osób. Zwiedzanie odbędzie się w przypadku zebrania minimalnej ilości osób. W przypadku braku zebrania pełnej grupy na dany termin dokonane rezerwacje i opłaty będą w uzgodnieniu przenoszone na inne dni.
Rezerwacja i bilety w sklepie internetowym Browaru Szreniawa
Czas wizyty: 1,5h – 2h
Cena biletu: 30 zł / osobę
Płatność internetowa Dotpay / Przelew
W cenie biletu jest oprowadzanie przez pomieszczenia produkcyjne Browaru Szreniawa z przewodnikiem lub piwowarem oraz degustacja piwa, aktualnie dostępnego w browarze [5 x 100 ml / osobę].
Bilet upoważnia również do zwiedzania Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie w dniu wizyty w browarze w godzinach otwarcia muzeum. W przypadku wizyty w browarze wykraczającej poza godziny otwarcia muzeum nie ma możliwości zwiedzenia pozostałej części muzeum. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *