Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Kultura Teatr

Zapiski oficera Armii Czerwonej


fot. materiały organizatora

Już w najbliższy piątek o 20:00 Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku zaprasza na spektakl „Zapisków oficera Armii Czerwonej”. Przedstawienie będzie można zobaczyć za pośrednictwem You Tube.

Niedawno Teatr Nowy w Poznaniu uraczył nas spektaklem transmitowanym  w internecie, a teraz z podobną inicjatywą wychodzi Teatr Dramatyczny w Białymstoku. 20 marca będziemy mogli zobaczyć „Zapiski oficera Armii Czerwonej”. O klasie spektaklu niech świadczy fakt, że miał on premierę 28 lat temu i grany jest do dziś.

Jak mówi Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru Dramatycznego – Sytuacja, w której znaleźliśmy się skłoniła nas do poszukiwania sposobów, dzięki którym wciąż moglibyśmy być w kontakcie z naszymi widzami. Pomyśleliśmy, że możemy podzielić się z naszymi miłośnikami nagraniem spektaklu, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Mam nadzieję, że widzowie skorzystają z naszego zaproszenia i zasiądą – nietypowo – przed ekrany komputerów, tabletów, telefonów, aby obejrzeć monodram w wykonaniu Krzysztofa Ławniczaka.

A tak o przedsięwzięciu mówi aktor Krzysztof Ławniczak – Cieszę się, że widzowie będą mieli szansę zobaczyć nagranie tego spektaklu, niezwykle ważnego dla naszego miasta i regionu. Mam nadzieję, że w ten sposób choć trochę umilimy fanom teatru ten trudny czas. Zachęcam wszystkich do pozostania w domach i wspólnego oglądania. Mam nadzieję, że niebawem ponownie będziemy mogli spotkać się w teatrze.

Udostępnione nagranie spektaklu „Zapiski oficera Armii Czerwonej” powstało w 2018 roku, na potrzeby wydania DVD. W piątek 20 marca o godzinie 20:00 będzie można obejrzeć je na kanale teatru w serwisie YouTube. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *