Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Atrakcje turystyczne Poznań

Zbuduj formę ze Starym Browarem


Stary Browar Joga fot. J. Krzyzanowski

Już od 16 czerwca w Parku Starego Browaru rozpoczną się darmowe sesje jogi i treningi siłowe. Zapraszają Stary Browar oraz klub Harder.

Pierwsze zajęcia z jogi odbęda się już w najbliższy wtorek 16 czerwca o godzinie 18:00. Jeżeli natomiast z powodu pandemii spadła wasza forma to możecie ją odbudować na czwartkowym treningu siłowym o godzinie 18:00. Jak mówi Marta Kabsch, PR manager Starego Browaru – Do współpracy przy organizacji zajęć sportowych w Parku zaprosiliśmy profesjonalistów – trenerki i trenerów Harder – klubu fitness, który swoją siedzibę ma u nas, w Browarze… Treningi w Parku to doskonała okazja, żeby ćwiczyć pod okiem instruktorów, do tego w bezpiecznej przestrzeni, na otwartym powietrzu. Miejsca jest tak dużo, że uczestnicy bez problemu zachowają odpowiedni dystans

Wszystkie zajęcia sportowe są bezpłatne. Organizatorzy proszą o przyjście w wygodnym stroju oraz przyniesienie własnych mat na ćwiczenia jogi. Zajęcia będą odbywały się cyklicznie, do końca sierpnia.

Lato w Parku

To dopiero początek początek atrakcji przygotowanych przez Stary Browar w ramach akcji “Lato w Parku”. Nawet jeśli wakacyjne miesiące będziemy musieli spędzić w mieście, tutaj poczujemy się jak na urlopie. Będzie kulturalnie, sportowo, relaksująco, rodzinnie – zapewnia Marta Kabsch. Niedługo w parku pojawią się leżaki. Działalność wznowi także kino plenerowe. Nie jest znany jeszcze repertuar, ale wiadomo, że seanse odbywać się będą tradycyjnie we wszystkie środowe wieczory lipca i sierpnia.

Na co jeszcze mogą liczyć osoby odwiedzające park przy Starym Browarze? We współpracy z właścicielami knajpki Kwiaciarnia Bistro i Bar przygotowujemy premierowe wydarzenie kulinarne – zdradza Marta Kabsch. Już teraz można korzystać z uroków ogródków restauracyjnych na Dziedzińcu, gdzie skosztować można potraw z wielu zakątków świata – Japonii, Korei, USA czy nowoczesnej kuchni polskiej. Już niedługo swoje progi otworzy tu zupełnie nowa włoska restauracja. Jedzenie to teraz namiastka dalekich podróży, których będzie nam latem brakować. Nasi szefowie kuchni zadbają, żebyśmy poczuli się jak na egzotycznych wakacjach!

“Lato w Parku” Starego Browaru

Zajęcia sportowe w Parku z instruktorami klub Harder

Sesje jogi – wtorki, godz. 18:00, start: 16 czerwca

Treningi siłowe – czwartki, godz. 18:00, start: 18 czerwca

Wstęp wolny, w razie niepogody zajęcia nie odbędą się

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *