Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Sport

Wydarzenia sportowe z Poznania i okolicy


Aron Johannsson piłkarzem Lecha Poznań

Po pomyślnym przejściu testów medycznych i dopełnieniu formalności w piątek wieczorem Aron Johannsson został nowym piłkarzem Kolejorza. Zawodnik związał się z poznańskim zespołem do końca roku z opcją przesłużenia do 30 czerwca 2023 roku.

Kriwiec i Onsorge dołączyli do drużyny rezerw Lecha Poznań

Wojciech Onsorge oraz Sergey Krivets oficjalnie zostali zawodnikami rezerw Lecha Poznań. Pierwszy związał się z Kolejorzem na pół roku, a drugi podpisał półtoraroczny kontrakt. Obaj zawodnicy mają pomóc rezerwom utrzymać się w II lidze.

Krivets i Onsorge po testach medycznych

Sergey Krivets i Wojciech Onsorge przeszli testy medyczne w Lechu Poznań w klinice Rehasport. Jeżeli nie będzie przeciwwskazań zdrowotnych obaj zawodnicy zasilą ekipę rezerw Lecha Poznań.

Kolejorz będzie współpracował z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza

Kolejorz będzie współpracował z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza
Lech Poznań rozpoczyna współpracę z Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Nika Kvekveskiri zawodnikiem Lecha

Kolejorz pozyskał kolejnego piłkarza w zimowym oknie transferowym. Reprezentant Gruzji Nika Kvekveskiri w piątek przed południem podpisał półroczny kontrakt z poznańska drużyną z opcją przedłużenia o rok.

Lech Poznań podpisał umowę z Radosławem Murawskim

26-letni środkowy pomocnik zawodnikiem Kolejorza zostanie 1 lipca. Kontrakt Radosława Murawskiego obowiązywał będzie do 30 czerwca 2024 roku.

Antonio Milić oficjalnie zawodnikiem Lecha

Chorwacki obrońca Antonio Milić pomyślnie przeszedł testy medycznie i został zawodnikiem Kolejorza. Podpisał on kontrakt na 2,5 roku z opcją przedłużenia o dwanaście miesięcy.

Bartosz Salamon wrócił do Lecha Poznań

Po pomyślnym zaliczeniu testów medycznych nowym zawodnikiem Lecha Poznań został Bartosz Salamon. Wychowanek wreszcie będzie miał okazję debiutu przy Bułgarskiej. 29-letni stoper związał się z Kolejorzem 3,5-letnią umową.

Jesper Karlström podpisał umowę z Lechem

To o czym mówiło się od jakiegoś czasu stało się faktem. 25-letni defensywny pomocnik Jesper Karlström od 1 stycznia będzie zawodnikiem Kolejorza. Piłkarz podpisał z zespołem niebiesko-białych 3,5-letni kontrakt, obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku.

Dariusz Żuraw na dłużej w Lechu Poznań

Dariusz Żuraw podpisał nowy kontrakt z Lechem Poznań. Obecna umowa będzie obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku. W ten sposób właściciele klubu dali szkoleniowcowi wielki kredyt zaufania.