Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Sport

Lech Poznań zaprezentował nowe koszulki

Kolejorz zaprezentował nowe koszulki meczowe na sezon 2021/22. Nowe trykoty nawiązują się stulecia Klubu, a poza kolorami niebieskim i białym, pojawiają się również złote elementy.

Barry Douglas wrócił do Lecha Poznań

Barry Douglas w weekend podpisał kontrakt i oficjalnie został zawodnikiem Kolejorza. Jest to powrót obrońcy po kilku latach do Poznania. Tym razem związał się z Lechem dwuletnią umową.

Rocznicowy herb na 100-lecie Lecha Poznań

W nadchodzącym sezonie Kolejorz będzie świętował setne urodziny. Z tej okazji klub zaprezentował okolicznościowy herb oraz specjalnie przygotowanych znaków graficznych.

Artur Sobiech oficjalnie zawodnikiem Lecha Poznań

31-letni napastnik we wtorek rano pomyślnie przeszedł testy medyczne i podpisał z Kolejorzem dwuletni kontrakt. Zapisano w nim możliwość przedłużenia umowy o kolejny rok.

Mazda MX-5 Cup – nowa seria wyścigowa w Polsce

Od dziecka marzyłem, żeby kiedyś przejechać się Mazdą MX-5, a co dopiero jej wersją wyścigową. Japoński producent wychodzi naprzeciw takim marzeniom. Do serii może przystąpić właściwie każdy, kto posiada odpowiednie zaplecze finansowe, a całą resztą zajmie się Mazda.

Joel Pereira nowym piłkarzem Lecha

Nowym zawodnikiem Kolejorza został Joel Pereira. 24-letni boczny obrońca związał się z poznaniakami czteroletnim kontraktem.

Lech Poznań i Fundacja STS pomagają CukierAsom.

Lech Poznań wraz z Fundacją Sport Twoją Szansą rozpoczęli drugą turę licytacji koszulek, w których piłkarze Kolejorza zagrali w eliminacjach do Ligi Europy. Tym razem zebrane środki mają trafić do CukierAsów – drużyny piłkarskiej dzieci chorych na cukrzycę. Pozwoli to młodym piłkarzom pojechać na obóz sportowy.

Kvekveskiri zostaje w Lechu Poznań

Ostatnie tygodnie w kolejorzu są bardzo udane dla Niki Kvekveskiriego. Po zmianie trenera wywalczył sobie miejsce w wyjściowym składzie. Ponadto ku radości kibiców przełużył kontrakt z klubem do 30 czerwca 2023 roku.

Lech Poznań i Fundacja STS pomogą spełnić marzenie

Lech Poznań wspólnie z Fundacją Sport Twoją Szansą rozpoczął licytację koszulek, w których piłkarze Kolejorza zagrali w eliminacjach do Ligi Europy. Dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na sfinansowanie rehabilitacji 20-letniego Konrada, piłkarza, który walczy o powrót na boisko po poważnej operacji kolana. Ambasadorem akcji został zawodnik niebiesko-białych, Alan Czerwiński.

Maciej Skorża wrócił na ławkę trenerską Lecha Poznań

Powrót Macieja Skorży na Bułgarską stał się faktem. Trener poprzednio zdobył z drużyną mistrzostwo w 2015 roku i władze Kolejorza liczą na powtórkę. W sobotę podpisał dwuletni kontrakt i w poniedziałek oficjalnie przejmie zespół. Najbliższe spotkanie z Legią Skorża zobaczy jeszcze z trybun.