Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Wydarzenia z Poznania


Wystawa Iris van Herpen w Starym Browarze przedłużona

Z uwagi na pandemię Stary Browar zdecydował się na przedłużenie wystawy. „Alchemic Couture” będzie dostępna do końca marca w Galerii na Dziedzińcu.

Zgotujmy razem trochę dobra… jeszcze raz!

Po sukcesie poprzedniej odsłony Poznań ponownie chce nieść pomoc potrzebującym, wspierając przy tym lokale gastronomiczne dotknięte kryzysem. Właśnie rusza nabór do drugiej edycji akcji „Zgotujmy razem trochę dobra”. Finał przedsięwzięcia już 12 marca.

Aron Johannsson piłkarzem Lecha Poznań

Po pomyślnym przejściu testów medycznych i dopełnieniu formalności w piątek wieczorem Aron Johannsson został nowym piłkarzem Kolejorza. Zawodnik związał się z poznańskim zespołem do końca roku z opcją przesłużenia do 30 czerwca 2023 roku.

Nowe atrakcje w Malcie

Galeria Malta bardzo się zmienia w ostatnich latach. Z typowej galerii handlowej przeobraża się w miejsce rozrywki. Tym razem na jej terenie zostaną otwarte trzy kolejne atrakcje.

Kriwiec i Onsorge dołączyli do drużyny rezerw Lecha Poznań

Wojciech Onsorge oraz Sergey Krivets oficjalnie zostali zawodnikami rezerw Lecha Poznań. Pierwszy związał się z Kolejorzem na pół roku, a drugi podpisał półtoraroczny kontrakt. Obaj zawodnicy mają pomóc rezerwom utrzymać się w II lidze.

Krivets i Onsorge po testach medycznych

Sergey Krivets i Wojciech Onsorge przeszli testy medyczne w Lechu Poznań w klinice Rehasport. Jeżeli nie będzie przeciwwskazań zdrowotnych obaj zawodnicy zasilą ekipę rezerw Lecha Poznań.

Muzeum Rogala zaprasza na lekcje

Rogalowe Muzeum Poznania zaprasza wszystkich chętnych na lekcję-wycieczkę po Starym Rynku. Warsztaty „WIDOKÓWKA z POZNANIA” to nowa propozycja dla najmłodszych uczniów.

Kolejorz będzie współpracował z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza

Kolejorz będzie współpracował z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza
Lech Poznań rozpoczyna współpracę z Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Nika Kvekveskiri zawodnikiem Lecha

Kolejorz pozyskał kolejnego piłkarza w zimowym oknie transferowym. Reprezentant Gruzji Nika Kvekveskiri w piątek przed południem podpisał półroczny kontrakt z poznańska drużyną z opcją przedłużenia o rok.

Lech Poznań podpisał umowę z Radosławem Murawskim

26-letni środkowy pomocnik zawodnikiem Kolejorza zostanie 1 lipca. Kontrakt Radosława Murawskiego obowiązywał będzie do 30 czerwca 2024 roku.