Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Targi

Caravans Salon w obiektywie

W tym roku na Międzynarodowe Targi Poznańskie zjechała rekordowa liczba wszelkiego rodzaju kamperów, przyczep i sprzętów pozwalających na wypoczynek gdzie tylko chcemy.

Caravans Salon Poland 2021

Już w najbliższy weekend na terenie Międzynarodowych targów poznańskich odbędzie się czwarta edycja Caravans Salon Poland. To impreza obowiązkowa dla wszystkich lubiących podróże i motoryzację.

Pyrkonowy Targ Letni

uż w najbliższy weekend 14-15 sierpnia Pyrkon i Grupa MTP zapraszają na Pyrkonowy Letni Targ. Wydarzenie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Poznańskie Targi Piwne w obiektywie

Za mną pierwszy dzień Poznańskich Targów Piwnych. Oprócz wyśmienitych trunków znajdziecie tu także przepyszne jedzenie. A to wszystko dzięki odbywającemu się równolegle Street Food Spot.

BABI TARG powraca!

Babi Targ powraca na Międzynarodowe Targi Poznańskie. Już w najbliższą niedzielę, 11 lipca w godz. 12:00-15:30 w Hali 6A na terenie MTP odbędzie się wielkie wietrzenie szaf. Wydarzeniu towarzyszyć będzie kącik dla dzieci przygotowany przez Leśną Polanę i kiermasz rzeczy naturalnych i ładnych.

Poznań Moto Fest w obiektywie

Po długiej przerwie na Międzynarodowe Targi Poznańskie powróciły imprezy targowe. Na pierwszy ogień poszła propozycja dla miłośników motoryzacji, czyli Poznań Moto Fest.

Poznań Moto Fest 2021

W weekend 19-20 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Poznań Moto Fest. Na fanów motoryzacji czekać będą wyjątkowe pojazdu od najnowszych aut wyścigowych po uznane klasyki.

Wiosenny Targ Ogrodniczy

Po miesiącach zastoju Międzynarodowe targi Poznańskie wracają do życia. Pierwszym wydarzeniem pod długiej przerwie jest Wiosenny Targ Ogrodniczy. oby był to początek kolejnych letnich wydarzeń na MTP.

Rośliny i moda – targowy weekend w Starym Browarze

W najbliższy weekend w Starym Browarze odbędą się dwa interesujące wydarzenia targowe. Hodowcy roślin doniczkowych będą mieli okazję uzupełnić swoje zbiory w trakcie Wielkiej Sprzedaży Roślin w Atrium, która rozpocznie się w czwartek i potrwa do soboty. Z kolei przestrzeń parteru w Pasażu 21 i 22 maja wypełnią stoiska niezależnych marek modowych.

II edycja Greater Poland – piwo, cydr i design

W dniach 23-24 kwietnia 2021, podczas konkursu Greater Poland 2021, profesjonalni sędziowie, zarówno z Polski jak i zagranicy, wyłonią najlepsze produkty branży piwnej i cydrowniczej – od opakowania, aż po jego zawartość!