Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Targi

MEBLE POLSKA 2022 w obiektywie

Na terenie Międzynarodowych Targów poznańskich trwa tegoroczna odsłona Targów MEBLE POLSKA oraz HOME DECOR. Na zwiedzających czeka wiele pięknych mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz. Targi potrwają do czwartku 19 maja.

Targi Polskich Win i Winnic w obiektywie

Jeszcze tylko dziś na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się Targi WINO 2022. To wyjątkowe wydarzenie, na którym możemy poznać i spróbować naszych rodzimych win. Na zwiedzających czeka blisko 150 rodzajów wina, warsztaty i inne atrakcje.

Targi WINO 2022 już w czwartek

17 marca na ternie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczną się Targi Polskich Win i Winnic. Na trzy marcowe dni do Poznania zjadą się miłośnicy win z całej Polski. Targi uzupełnią liczne wydarzenia towarzyszące.

Targi Edukacyjne w Poznaniu

1. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji Portu Lotniczego Poznań-Ławica sp. z o.o. dotyczącej zmiany granic obszaru ograniczonego użytkowania dla lotniska Poznań-Ławica w Poznaniu

Targi Hobby w obiektywie

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się targi Hobby. To niezwykła okazja dla wszystkich szukających ciekawych sposobów na zagospodarowanie wolnego czasu. Liczba propozycji jest naprawdę duża i kto wie, może znajdziecie tam nowe hobby.

Retro Motor Show w obiektywie

W niedzielę zakończyła się tegoroczna odsłona Retro Motor Show. Na Międzynarodowe Targi Poznańskie zawitało wiele pięknych aut i pasjonatów motoryzacji. Zwiedzaniu towarzyszyły koncerty i różne pokazy. Było to piękne zakończenie sezonu motoryzacyjnego na MTP.

Retro Motor Show 2021 już w ten weekend

W dniach 5-7 listopada odbędzie się kolejna edycja Retro Motor Show, czyli największych targów pojazdów zabytkowych w Polsce. To nie tylko setki klasycznych aut i motocykli, ale też niezapomniana podróż w przeszłość. Na miejscu jak zawsze wiele wydarzeń towarzyszących w tym pokazy renowacji oraz koncerty.

Caravans Salon w obiektywie

W tym roku na Międzynarodowe Targi Poznańskie zjechała rekordowa liczba wszelkiego rodzaju kamperów, przyczep i sprzętów pozwalających na wypoczynek gdzie tylko chcemy.

Caravans Salon Poland 2021

Już w najbliższy weekend na terenie Międzynarodowych targów poznańskich odbędzie się czwarta edycja Caravans Salon Poland. To impreza obowiązkowa dla wszystkich lubiących podróże i motoryzację.

Pyrkonowy Targ Letni

uż w najbliższy weekend 14-15 sierpnia Pyrkon i Grupa MTP zapraszają na Pyrkonowy Letni Targ. Wydarzenie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.