Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Targi

BABI TARG powraca!

Babi Targ powraca na Międzynarodowe Targi Poznańskie. Już w najbliższą niedzielę, 11 lipca w godz. 12:00-15:30 w Hali 6A na terenie MTP odbędzie się wielkie wietrzenie szaf. Wydarzeniu towarzyszyć będzie kącik dla dzieci przygotowany przez Leśną Polanę i kiermasz rzeczy naturalnych i ładnych.

Poznań Moto Fest w obiektywie

Po długiej przerwie na Międzynarodowe Targi Poznańskie powróciły imprezy targowe. Na pierwszy ogień poszła propozycja dla miłośników motoryzacji, czyli Poznań Moto Fest.

Poznań Moto Fest 2021

W weekend 19-20 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Poznań Moto Fest. Na fanów motoryzacji czekać będą wyjątkowe pojazdu od najnowszych aut wyścigowych po uznane klasyki.

Wiosenny Targ Ogrodniczy

Po miesiącach zastoju Międzynarodowe targi Poznańskie wracają do życia. Pierwszym wydarzeniem pod długiej przerwie jest Wiosenny Targ Ogrodniczy. oby był to początek kolejnych letnich wydarzeń na MTP.

Rośliny i moda – targowy weekend w Starym Browarze

W najbliższy weekend w Starym Browarze odbędą się dwa interesujące wydarzenia targowe. Hodowcy roślin doniczkowych będą mieli okazję uzupełnić swoje zbiory w trakcie Wielkiej Sprzedaży Roślin w Atrium, która rozpocznie się w czwartek i potrwa do soboty. Z kolei przestrzeń parteru w Pasażu 21 i 22 maja wypełnią stoiska niezależnych marek modowych.

II edycja Greater Poland – piwo, cydr i design

W dniach 23-24 kwietnia 2021, podczas konkursu Greater Poland 2021, profesjonalni sędziowie, zarówno z Polski jak i zagranicy, wyłonią najlepsze produkty branży piwnej i cydrowniczej – od opakowania, aż po jego zawartość!

Targowy weekend w obiektywie

Ostatni weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich był niezwykle barwny. Mogliśmy podziwiać piękne rośliny oraz delektować pysznym jedzeniem.

Targi HOBBY w obiektywie

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich trwa weekend z Targami HOBBY. Jest to wydarzenie podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie.

Targi HOBBY 2020 już w ten weekend

Wystawa z klocków LEGO, Festiwal Gier Planszowych GRAnat, niesamowite makiety modelarskie, nauka jazdy na longboardzie czy warsztaty z szycia i rękodzieła. To tylko część atrakcji Targów HOBBY, które odbędą się już 5 i 6 września 2020 roku w pawilonach 3 i 3A na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Letni Targ Ekologiczny w obiektywie

Mała porcja zdjęć z tegorocznego Letniego Targu Ekologicznego. Na zwiedzających czekało ekologiczne jedzenie, własnoręczne wyroby, ekologiczne ubrania, a nawet samochody.