Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Targi

Targi Meble Polska 2024 w obiektywie

Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się Targi Meble Polska. To największa na świecie prezentacja polskiego przemysłu meblarskiego. Impreza skierowana jest głównie dla branży, ale każdy może wziąć w niej udział. Jeżeli jeszcze zastanawiacie się czy warto odwiedzić targi to zapraszam do zobaczenia fotorelacji.

Tegoroczne Poznańskie Targi Piwne już w ten weekend!

Poznańskie Targi Piwne obchodzą w tym roku dziesiątą edycję. 24-25 listopada Międzynarodowe Targi Poznańskie zamienią się w polską stolicę piwa. Nie zabraknie także innych trunków (m.in. cydry, miody pitne), świetnego jedzenia, mnóstwa atrakcji i oczywiście znakomitej atmosfery.

Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych w obiektywie

W miniony weekend na ternie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna odsłona Wystawy Psów Rasowych. Miłośnicy czworonogów mogli podziwiać ponad 250 ras. Jeżeli z jakiś powodów nie byliście na targach lub chcecie sobie przypomnieć miniony weekend to zapraszam do galerii. 

Caravans Salon w poznaniu czas zacząć

W dniach 26-29 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się VI edycja targów Caravans Salon. Na zwiedzających czekać będą setki kamperów, przyczep, akcesoriów, a także strefy specjalne oraz wyjątkowi goście.

Poznań Game Arena 2023

W dniach od 6 do 8 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 17. edycja Poznań Game Arena. To niewątpliwie najważniejsze wydarzenie w kalendarzu każdego miłośnika gier i nowych technologii. Organizatorzy przygotowali w tym roku 6 pawilonów, wypełnionych po brzegi atrakcjami dla zwiedzających w każdym wieku.

Retro Motor Show 2023

Ferrari F40, 100 lat Automobilklubu Wielkopolski, 75 lat Porsche. Tegoroczne targi Retro Motor Show na Międzynarodowych Targach Poznańskich zapowiadają się wyjątkowo.

Światowy Festiwal Wikliny i Plecionkarstwa w Poznaniu

Tegoroczny V Światowy Festiwal Wikliny i Plecionkarstwa przenosi się z Nowego Tomyśla do Poznania, a konkretnie na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich. W dniach 24-27 sierpnia Poznań stanie się światową stolicą wikliny. Swój dorobek przyjadą zaprezentować ludzie z całego świata.

Poznań Motor Show 2023

Już w najbliższy czwartek 30 marca rozpocznie się tegoroczna odsłona Poznań Motor Show – najważniejszych targów motoryzacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na cztery dni Poznań zamieni się w Polska stolicę motoryzacji. Patrząc na rozmach tegorocznej imprezy widać wyraźnie, że po okresie koronawirusa, branża targowa odżywa na nowo.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w obiektywie

W ten weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich zaroiło się od pięknych ozdób, wyrobów rzemieślniczych i warsztatów rękodzielniczych. Kto nie był może nadrobić zaległości oglądając poniższą galerię.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

W dniach 2-4 grudnia 2022 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. To niepowtarzalna okazja, aby znaleźć wyjątkowy prezent dla najbliższych, ale też miło spędzić czas.