Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Targi

Poznań Motor Show 2023

Już w najbliższy czwartek 30 marca rozpocznie się tegoroczna odsłona Poznań Motor Show – najważniejszych targów motoryzacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Na cztery dni Poznań zamieni się w Polska stolicę motoryzacji. Patrząc na rozmach tegorocznej imprezy widać wyraźnie, że po okresie koronawirusa, branża targowa odżywa na nowo.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w obiektywie

W ten weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich zaroiło się od pięknych ozdób, wyrobów rzemieślniczych i warsztatów rękodzielniczych. Kto nie był może nadrobić zaległości oglądając poniższą galerię.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

W dniach 2-4 grudnia 2022 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. To niepowtarzalna okazja, aby znaleźć wyjątkowy prezent dla najbliższych, ale też miło spędzić czas.

Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych w obiektywie

W ten weekend Międzynarodowe Targi Poznańskie stały się miejscem dla miłośników czworonogów. Podczas Międzynarodowych Wystaw Psów Rasowych możemy zobaczyć ok. 250 ras. Do konkursów zgłoszono ponad 6300 psów. Ponadto w pawilonie 5 znajdziecie przeróżne gadżety i akcesoria dla naszych milusińskich. Poniżej znajdziecie zdjęcia z tegorocznej edycji.

Retro Motor Show w obiektywie

Tegoroczna edycja Retro Motor Show prezentuje się imponująco. Mnóstwo klasyków, inscenizacji filmowych, kącik renowacji, czy różne pojazdy użytkowe. Potrzeba było aż 6 hal targowych, aby pomieścić wszystkie eksponaty. Co więcej nawet spacerując po parkingu MTP może natknąć się na wyjątkowe egzemplarze.

Poznańskie Targi Piwne już w listopadzie

W dniach 18-19 listopada 2022 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna odsłona Poznańskich Targów Piwnych. Pojawi się na nich blisko 80 wystawców prezentujących bogaty świat piw, rzemieślniczych alkoholi oraz pysznego jedzenia. Organizatorzy przygotowali również wiele dodatkowych atrakcji.

Poznań Game Arena 2022

Właśnie dziś rozpoczęła się kolejna edycja Poznań Game Arena. Przez trzy dni Międzynarodowe Targi Poznańskie staną się Polska stolica gamingu. Na wszystkich którzy wezmą udział w wydarzeniu czeka mnóstwo atrakcji przygotowanych przez największych branżowych gigantów.

MEBLE POLSKA 2022 w obiektywie

Na terenie Międzynarodowych Targów poznańskich trwa tegoroczna odsłona Targów MEBLE POLSKA oraz HOME DECOR. Na zwiedzających czeka wiele pięknych mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz. Targi potrwają do czwartku 19 maja.

Targi Polskich Win i Winnic w obiektywie

Jeszcze tylko dziś na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się Targi WINO 2022. To wyjątkowe wydarzenie, na którym możemy poznać i spróbować naszych rodzimych win. Na zwiedzających czeka blisko 150 rodzajów wina, warsztaty i inne atrakcje.

Targi WINO 2022 już w czwartek

17 marca na ternie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczną się Targi Polskich Win i Winnic. Na trzy marcowe dni do Poznania zjadą się miłośnicy win z całej Polski. Targi uzupełnią liczne wydarzenia towarzyszące.