Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach

Targi

II edycja Greater Poland – piwo, cydr i design

W dniach 23-24 kwietnia 2021, podczas konkursu Greater Poland 2021, profesjonalni sędziowie, zarówno z Polski jak i zagranicy, wyłonią najlepsze produkty branży piwnej i cydrowniczej – od opakowania, aż po jego zawartość!

Targowy weekend w obiektywie

Ostatni weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich był niezwykle barwny. Mogliśmy podziwiać piękne rośliny oraz delektować pysznym jedzeniem.

Targi HOBBY w obiektywie

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich trwa weekend z Targami HOBBY. Jest to wydarzenie podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie.

Targi HOBBY 2020 już w ten weekend

Wystawa z klocków LEGO, Festiwal Gier Planszowych GRAnat, niesamowite makiety modelarskie, nauka jazdy na longboardzie czy warsztaty z szycia i rękodzieła. To tylko część atrakcji Targów HOBBY, które odbędą się już 5 i 6 września 2020 roku w pawilonach 3 i 3A na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Letni Targ Ekologiczny w obiektywie

Mała porcja zdjęć z tegorocznego Letniego Targu Ekologicznego. Na zwiedzających czekało ekologiczne jedzenie, własnoręczne wyroby, ekologiczne ubrania, a nawet samochody.

Poznań Moto Fest w obiektywie

Dodatkowa porcja zdjęć z tegorocznego Poznań Moto Fest.

Motoryzacyjne święto w Poznaniu

W naszym mieście rozpoczął się Poznań Moto Fest. Wydarzenie zorganizowane w trudnym czasie, mające wynagrodzić nam brak w tym roku Motor Show.

Poznań Moto Fest 2020

Już w najbliższy weekend 27-28 czerwca 2020 na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się Poznań Moto Fest. Wydarzenie to zastąpi Poznań Motor Show, który z powodu COVID-19 został odwołany.

Letni Targ Ogrodniczy w obiektywie

Letni Targ Ogrodniczy, był pierwszym wydarzeniem na Międzynarodowych Targach Poznańskich po kwarantanni spowodowanej pandemią koronawirusa. Nie zabrakło pięknych drzew, krzewów, ziół, ale i kilku rzeczy niekoniecznie związanych z ogrodem.

Poznań Motor Show 2020 pod znakiem elektromobilności

Świat motoryzacji cały czas się rozwija i podobnie jest z Motor Show. Przyszłoroczna edycja to nowe logo oraz inne spojrzenie na motoryzację i otwiera się na świat elektromobilności.