Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań Sport

10 raz będziemy „Kibicować z klasą”

10 grudnia o 18:00 podczas spotkania Lecha Poznań z Cracovią odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja akcji “Kibicuj z Klasą”. Zorganizowane grupy dzieci i młodzieży do 16. roku życia będą mogły wejść na mecz za darmo.

Pierwsza edycja odbyła się w lutym 2013 roku. Pod hasłem “Gimnazjaliści na Kolejorza”. Zaowocowało to pojawieniem się na stadionie blisko 7 tysięcy młodych ludzi. Od tej pory liczba uczestników stale rośnie. Dotychczasowy rekord padł podczas meczu przyjaźni, 25 września, kiedy na trybuny przyszło 398 grup zrzeszających 18 393 osób.

– “Kibicuj z Klasą” to jeden z najdłużej prowadzonych przez Lecha projektów “profrekwencyjnych”, którego celem jest zaszczepienie u młodych kibiców miłości do klubu – mówi Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów. – Co ważne, do uczestnictwa w akcji zapraszamy już po raz kolejny grupy zorganizowane nie tylko ze szkół podstawowych, ale również podopiecznych przedszkoli i innych placówek oświatowo-wychowawczych mieszczących się nie tylko w Poznaniu i Wielkopolsce, jak i w województwach ościennych – dodaje.

Lech Poznań, wspólnie z Biurem Podróży Oskar, zaprasza wszystkie zorganizowane grupy do wysłania swojego zgłoszenia. Grupa, która chce się zgłosić musi liczyć przynajmniej 10 osób, na które przypada jeden opiekun. Listy – przygotowane w excelu – zawierające imiona, nazwiska i numery PESEL uczestników przyjmowane są bezpłatnie pod adresem: grupy@lechpoznan.pl do środy (6 grudnia), do godziny 12:00. Na wszelkie pytania można uzyskać odpowiedź także telefonicznie pod numerem 602368369.

Z okazji jubileuszu Lech Poznań zorganizował specjalny konkurs. Skrzydłowy Kolejorza, Maciej Makuszewski razem z żoną Oliwią już po raz trzeci organizują akcję “Świąteczna Paczka dla Psiaczka”, której celem jest zebranie darów na rzecz bezdomnych zwierząt. Dwie godziny przed meczem przy stadionie zostanie postawiony niebieski namiot, w którym będzie można zostawić paczki dla czworonogów. Grupa, która przygotuje największą paczkę w nagrodę weźmie udział w lekcji w-fu, którą poprowadzi Maciej Makuszewski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *