Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Motoryzacja Poznań

Charytatywny Piknik z Positive Ways w Poznaniu!

Sto superszybkich samochodów, charytatywny piknik z atrakcjami dla całych rodzin i najbardziej tajemniczy kierowca wyścigowy w historii telewizji – Stig z kultowego programu Top Gear!
A to wszystko już 3 i 4 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich za sprawą motoryzacyjnego pikniku Positive Ways, z którego dochód zostanie przeznaczony na akcję Polska dla Hospicjum. Tego wydarzenia nie można przegapić!

Już po raz dziesiąty najwięksi polscy miłośnicy motoryzacji pokonają w kilka dni 800 kilometrów
za kółkami 100 supersamochodów odwiedzając cztery miasta. Jednym z nich będzie Poznań i teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie 3 i 4 czerwca będzie biło serce Positive Ways –  charytatywnej akcji, z której dochód zostanie przekazany na leczenie potrzebujących dzieci.

Podczas dziewięciu dotychczasowych edycji wydarzenia udało się zebrać i przekazać na rzecz najmłodszych ponad 3,5 miliona złotych. W czerwcu, wspólnie z Grupą MTP i partnerami wydarzenia, Fundacja Positive Ways podejmie kolejną próbę powiększenia tej rekordowej sumy.


fot. materiały prasowe

Wydarzenie dla całych rodzin

Positive Ways to wydarzenie łączące dwie rzeczy – pasję do samochodów i chęć niesienia pomocy. Dlatego ekspozycja 100 unikalnych sportowych modeli samochodów to nie wszystko! 3 i 4 czerwca na Placu Powszechnej Wystawy Krajowej (Międzynarodowe Targi Poznańskie) będzie można nie tylko zrobić sobie z nimi zdjęcia, ale nawet usiąść za kierownicą w obecności ich właścicieli. Częścią charytatywnego pikniku będzie również ekspozycja zabytkowych aut w pawilonie 2, o którą zadba świętujący jubileusz 100-lecia istnienia Automobilklub Wielkopolski. Te pojazdy będzie można oglądać już od rana. Dodatkową atrakcję stanowić będą także imponujące helikoptery lądujące
3 czerwca w samym sercu targów. Nie dacie rady przyjść w sobotę? A może kilka godzin obcowania
z motoryzacją na najwyższym, światowym poziomie to zbyt mało? Nic straconego! W niedzielny poranek, 4 czerwca zapraszamy na motoryzacyjne śniadanie w otoczeniu super samochodów.


fot. materiały prasowe

Kulinarna uczta z gwiazdą Top Gear

Zwieńczeniem pikniku motoryzacyjnego na Placu PWK będzie charytatywny Długi Stół. Czyli unikalna kolacja pod gołym niebem dla kilkuset gości, w otoczeniu niepowtarzalnych samochodów i w blasku zachodzącego słońca. O podniebienia gości zadba jedna z największych gwiazd poznańskiej gastronomii i zdobywca Kulinarnego Pucharu Polski Tomasz Zdrenka. Magiczną oprawę wieczoru zapewni wokalista, pianista i autor piosenek Mateusz Ziółko. A o dodatkową porcję emocji zatroszczą się organizatorzy aukcji, w ramach której będzie można wylicytować m.in. kompletny strój
z wyposażeniem należący do brytyjskiego kierowcy i kaskadera wyścigowego Bena Collinsa, który przez osiem lat wcielał się w postać zagadkowego Stiga w kultowym motoryzacyjnym show “Top Gear”. I który pojawi się na kolacji osobiście. Dochód ze sprzedaży biletów na tę wyjątkową, charytatywną kolację zasili konto Fundacji Positive Ways, która w ramach projektu Polska dla hospicjów wesprze wybrany cel w Poznaniu.

Miejsce: Plac Powszechnej Wystawy Krajowej – Międzynarodowe Targi Poznańskie
Godziny otwarcia: 3 czerwca – 14:00-18:00 | 4 czerwca – 8:00-11:00

Miejsce: Plac Powszechnej Wystawy Krajowej – Międzynarodowe Targi Poznańskie

https://tobilet.pl/charytatywny-piknik-motoryzacyjny-z-positive-ways.html

Tor Poznań: 4 czerwca – 13:00
https://tobilet.pl/charytatywny-piknik-motoryzacyjny-z…

Kolacja: 3 czerwca – 20:00
Bilety https://tobilet.pl/kulinarna-uczta-z-gwiazda-top-gear.html

Dołącz do wydarzenia na FB i bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/events/237188102294864/

Bilety>>>
https://tobilet.pl/charytatywny-piknik-motoryzacyjny-z-positive-ways.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *