Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

#GastroPoznanRazem – pomóżmy poznańskim restauracjom

Koronawirus nie oszczędza nikogo. Wprowadzone obostrzenia bardzo mocno dotknęły szczególnie branżę gastronomiczną. Z pomocą przychodzi im Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna i akcja #GastroPoznanRazem, do udziału w której zachęca znany dziennikarz i krytyk kulinarny Robert Makłowicz. 

PLOT przygotował listę restauracji realizujących zamówienia z dowozem i na wynos. Liczy ona blisko 200 restauracji, które znajdziecie pod tym linkiem. Na liście znajdziecie numery telefonów, adresy stron internetowych oraz informacje czy dany lokal realizuje zamówienia telefoniczne z odbiorem własnym, czy zamówienia z dowozem. Baza będzie na bieżąco aktualizowana.

#GastroPoznanRazem

Oprócz tego Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna zainicjowała również akcję w mediach społecznościowych, która ma wesprzeć poznańską gastronomię. Aby wziąć w niej udział restauratorzy powinni na swoich stronach internetowych oraz w portalach społecznościowych używać specjalnie przygotowanych hasztagów. Mają one ułatwić dotarcie mieszkańcom do ich oferty.

Do akcji włączył się także Robert Makłowicz, znany dziennikarz i krytyk kulinarny. 

Jak korzystać z hasztagów?

Do każdego posta, w którym restaurator prezentuje swoją ofertę powinien dopisać hasztag:

Można także doprecyzować ofertę poprzez dodanie dodatkowych hasztagów.

Dowóz czy odbiór? A może jedno i drugie?

Oferta sezonowa

Na imprezy i spotkania 

Z mięsem czy vege

oraz…

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *