Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

EKOCUDA PO RAZ TRZECI W POZNANIU!


fot. materiały organizatora

W dniach 23-24 listopada Poznań stanie się organizatorem kolejnej odsłony targów kosmetyków naturalnych Ekocuda. Wszyscy zainteresowani naturalną pielęgnacją i zdrowym stylem życia powinni w tych dniach odwiedzić centrum Concordia Design.

Ekocuda zawitają do stolicy Wielkopolski już po raz trzeci i jak zapewnia Zuzanna Mierzejewska – pomysłodawczyni targów oraz właścicielka marki Ekocuda – nie ostatni. – Tłumy, jakie pojawiły się na dwóch edycjach imprezy, które tu dotąd zorganizowaliśmy dowodzą, że w Poznaniu jest wielu miłośników natury i inspirowanych nią kosmetyków. Nie możemy więc odebrać im przyjemności poznawania tych produktów i bliższego z nimi obcowania – mówi Zuzanna Mierzejewska, dodając że Ekocuda właśnie po to zostały stworzone.


fot. Joanna Oleszek

W jednym miejscu pojawi się mnóstwo polskich ale i zagranicznych marek kosmetyków inspirowanych naturą. Istotna informacja jest, że w trakcie targów można te wszystkie ekologiczne, organiczne, wegańskie produkty nie tylko zobaczyć. Wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość sprawdzić, jak one pachną, jaką mają konsystencję, zasięgnąć fachowej rady od ekspertów, poznać ich skład i kupić to, czego potrzebują.

Ekocuda to nie tylko kosmetyki ale i wykłady dotyczące m.in. naturalnych sposobów dbania o urodę oraz warsztaty makijażu. Praktycznych rad w dziedzinie make-up’u na pewno udzielą eksperci ze specjalizującej się w produkcji kosmetyków mineralnych firmy Pixie Cosmetics, która współpracuje z wieloma szkołami wizażu i została sponsorem poznańskich Ekocudów. Wydarzenie to kierowane jest do osób chcących żyć w zgodzie z naturą, którym zależy na własnym zdrowiu oraz dobru naszej planety.


fot. Joanna Oleszek

Targi odbędą się w centrum Concordia Design. Znajduje się ono w odrestaurowanym budynku Starej Drukarni, którego renowacja została przeprowadzona tak, by zachować niepowtarzalny charakter miejsca, ale jednocześnie nadać mu nowoczesnego, kreatywnego ducha. Co ważne wstęp na Ekocuda jest darmowy.

Godziny otwarcia:

Sobota – 23 listopada od 11.00 do 19.00

Niedziela – 24 listopada od 11.00 do 18.00

Więcej informacji na:
www.ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom
www.instagram.com/ekocuda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *