Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Powiat Poznański

Promocja -20% na meble Verle i 1000 zł zwrotu za AGD

Firma Verle zaprasza do udziału w wyjątkowej promocji. W wybranych salonach można otrzymać z 20% rabatu na zakupione meble oraz zyskać do 1000 zł premii kupując przy tym urządzenia marki Siemens. Promocja trwa od 1 do 31 października.

Zdalnie Niebanalnie

Koło naukowe „Vinci Square” działające na uczelni Collegium da Vinci 22 października organizuje kolejne wydarzenie z cyklu „Zdalnie Niebanalnie”. Jest to cykl spotkań online, podczas których uczestnicy zdobywają wiedzę z dziedzin zarządzania, marketingu oraz UX.

Pomaganie przez podróżowanie 

Stowarzyszenie “the GOOD in the BLOOD” postanowiło podczas wypraw w Sudety propagować ideę krwiodawstwa. Wszystko w ramach akcji “ZDOBĄDŹ SZCZYT DOBRA, ODDAJ KREW”.

Festiwal na Wolnym Powietrzu powraca

W dniach od 1 do 10 sierpnia 2020 roku odbędzie się 3 edycja Festiwalu Na Wolnym Powietrzu. Tegoroczną ideą jest pokazanie spektakli inspirowanych wielką literaturą.

Z Poznania rusza duchowa pielgrzymka

86. Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się pod hasłem “Spotkajmy się!”. Ze względów organizacyjnych i bezpieczeństwa drogę do Częstochowy przejdą księża przewodnicy tworząc “sztafetę”.

Powiedzmy stop marnowaniu żywności!

Od dziś do walki z marnowaniem jedzenia wraz z Too Good To Go mogą włączyć się również mieszkańcy Poznania i okolic.

Darmowa pomoc dla dzieci medyków

Załap.pl to platforma, która na co dzień oferuje zdalne korepetycje. W ramach akcji #zalaplekcje bezpłatnie oferuje pomoc w nauce dzieciom medyków w podziękowaniu za ich walkę z epidemią koronawirusa.

Wyjątkowy “Poznań za pół ceny” 

Ze względu na sytuacje wywołana przez koronawirusa tegoroczna edycja akcji „Poznań za pół ceny” odbędzie się w wersji wirtualnej i wyjątkowo potrwa ponad tydzień od 2 do 10 maja.

„Wolontariat Kryzysowy” Caritas

Caritas w Poznaniu postanowił powołać do życia „Wolontariat Kryzysowy”.

Jak się sprawnie przeprowadzić?

Większość z nas stanie, bądź już stanęła przed widmem przeprowadzki. Dla niektórych to chleb powszedni, mają oni wypracowane metody działania. Inni nie potrafią się do tego odpowiednio zabrać, a to przecież nic trudnego, wystarczy sprawna logistyka.