Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Babi Targ® w Poznaniu – Wiosenne wietrzenie szaf na Stadionie Poznań

Kiedy:
maj 21, 2023@12:00 pm – 3:30 pm
2023-05-21T12:00:00+00:00
2023-05-21T15:30:00+00:00
Gdzie:
Stadion Miejski
Koszty:
15 zł
Kontakt:
Przejmujemy Stadion Poznań już 21 maja! To pierwszy Babi Targ w tym sezonie i nasz pierwszy raz na terenie Stadionu. Brzmi ekscytująco, prawda?
Otwórz z nami sezon na wiosenne wietrzenie szaf! 🌸To idealny czas, aby wywietrzyć swoje szafy, puścić w obieg nienoszone ubrania i zrobić miejsce na nowe. To również okazja, aby poszukać wymarzonej zwiewnej sukienki, dużego kapelusza, czy plecionej torebki. Szukasz inspiracji na wiosnę i lato? ☀️ Babi Targ na pewno Cię nie zawiedzie! Nie zapominamy także o mamach, na które czekać będzie Mami Babi Targ.
Babi Targ w maju to również Kiermasz Rzeczy Naturalnych i Ładnych, czy słodkie dobroci od Ciuciu Paj.
Jeśli idea niemarnowania rzeczy jest Wam bliska, to koniecznie dołączcie do akcji charytatywnej, którą szykujemy wraz z Pogotowiem Społecznym. Rzeczy, których nie chcecie sprzedać, a którymi chętnie podzielicie się z osobami w potrzebie, będziecie mogli zostawić w specjalnie oznaczonym punkcie Stowarzyszenia Pogotowie Społeczne.
Kiermasz Rzeczy Naturalnych i Ładnych – lista Wystawców:
👉 ZLNU – tworzone z miłością do lnu koszule.
👉 Maki – unikatowe torby, plecaki i nerki szyte z pełną miłością.
👉 Bezzna – wyróżniającą się kolorową biżuterie tworzoną z gliny polimerowej.
👉 Wielorazówka – powstałe z szacunkiem dla środowiska koszule lniane, bieliznę z bawełny organicznej, a także akcesoria do włosów.
👉 Floral Escape – ubrania oraz dodatki tworzone z zasłon oraz obrusów, które przypominają o dziecięcej radości!
👉 Manufaktura Gipsu – coś dla wnętrz: szkatułki i podstawki idealne na biżuterie, pod kubki, czy kwiaty.
👉 Echo biżuteria – ręcznie wykonywana, minimalistyczna biżuteria z jedwabnych nici i naturalnych kamieni.
👉 Joanna Wegnerowicz – różne wyroby ze szkła, drewna, koralików toho, naturalnych kamieni, czy rzemyków.
👉 AMA FAJNA ŚWIECZKA – naturalne świece sojowe, tworzone z sercem.
 
 
ℹ️ WAŻNE INFORMACJE ℹ️
👉 DLA WSZYSTKICH:
JAK WEJŚĆ NA TEREN WYDARZENIA?
Babi Targ odbędzie się w przestrzeni zamkniętej Trybuny Silver (strefa A) oraz na zewnętrznym, niezadaszonym tarasie (strefa B).
JAK DOJECHAĆ?
Dojazd do Stadionu Poznań jest możliwy wszystkimi dostępnymi w mieście środkami transportu. Jeśli chcesz użyć transportu miejskiego wybierz: autobusy linii A, 50, 63, 91, 116 lub
tramwaje linii 1, 6, 13, 15.
Parking dla Wystawców jest wliczony w cenę biletu.
Parking dla Odwiedzających jest odpłatny (15 zł jednorazowa opłata za cały dzień lub 1 godzina gratis, druga 3 zł i każda kolejna 4 zł).
DLA WYSTAWIAJĄCYCH:
🎫 BILETY:
BILET DLA WYSTAWCY + PARKING – PRZEDSPRZEDAŻ DO 5 MAJA 2023
– WYSTAWCA NA BABIM TARGU – strefa A i B: 60 zł (stoisko ma wymiary 1,5 x 1 m, w cenie biletu można wnieść na stoisko: dwie torby lub walizki lub stojaki z ubraniami, obowiązuje zakaz wystawiania się w strefie Babiego Targu z rękodziełem).
– WYSTAWCA NA MAMIM BABIM TARGU – strefa A: 60 zł (stoisko ma wymiary 1,5 x 1 m, w cenie biletu można wnieść na stoisko: dwie torby lub walizki lub stojaki z ubraniami, obowiązuje zakaz wystawiania się w strefie Babiego Targu z rękodziełem).
BILET DLA WYSTAWCY + PARKING – BILET NORMALNY OD 6 MAJA 2023:
– WYSTAWCA NA BABIM TARGU – strefa A i B: 75 zł (stoisko ma wymiary 1,5 x 1 m, w cenie biletu można wnieść na stoisko: dwie torby lub walizki lub stojaki z ubraniami, obowiązuje zakaz wystawiania się w strefie Babiego Targu z rękodziełem).
– WYSTAWCA NA MAMIM BABIM TARGU – strefa A: 75 zł (stoisko ma wymiary 1,5 x 1 m, w cenie biletu można wnieść na stoisko: dwie torby lub walizki lub stojaki z ubraniami, obowiązuje zakaz wystawiania się w strefie Babiego Targu z rękodziełem).
POMOCNICY I ODWIEDZAJĄCY (BILET BEZ PARKINGU):
– POMOCNICY: 15 złotych (bilety dostępne online i na miejscu)
– ODWIEDZAJĄCY: 5 złotych (bilety dostępne wyłącznie na miejscu)
🎫 Bilety będą dostępne online na stronie tobilet.pl.
KIERMASZ RZECZY NATURALNYCH I ŁADNYCH:
W przestrzeni wydarzenia zostanie wydzielona strefa KIERMASZ RZECZY NATURALNYCH I ŁADNYCH. Wyłącznie w tej przestrzeni mogą się wystawiać sklepy i innych podmioty gospodarcze oraz samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy z własną biżuterią, torbami, roślinkami, kosmetykami, rzeczami do domu i innymi przedmiotami do sprzedaży. Liczba miejsc na kiermaszu jest ograniczona, udział w kiermaszu jest odpłatny, a my zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia, bez podania powodu. Aby dowiedzieć się więcej oraz zarejestrować się i otrzymać miejsce w strefie Kiermaszu należy napisać na adres info@babilad.pl.
O KTÓREJ MOŻECIE WEJŚĆ NA TEREN WYDARZENIA:
W dniu wydarzenia zapraszamy Was w godzinach 10. 30 do 11.45. Limit bagaży dla jednego stoiska wynosi 2 sztuki, a jedno stoisko nie może zajmować więcej niż ok. 150 cm x 100 cm przestrzeni. Można
zająć wyłącznie wykupione wcześniej miejsce. Pamiętajcie o tym, przygotowując się do wydarzenia! Każdy Wystawca może dokupić maksymalnie 1 bilet dla Pomocnika /-czki. Pomocnik musi
towarzyszyć Wystawcy podczas kontroli biletów.
👉 DLA ODWIEDZAJĄCYCH:
Osoby Odwiedzające, czyli te, które nie wystawiają swoich ubrań a przychodzą na wydarzenie na zakupy, zapraszamy od godz. 12.00. Bilety dla Osób odwiedzających można będzie zakupić przy wejściu na teren wydarzenia.
O KTÓREJ MOŻECIE WEJŚĆ NA TEREN WYDARZENIA:
Osoby Odwiedzające, czyli te, które nie wystawiają swoich ubrań a przychodzą na wydarzenie na zakupy, zapraszamy od godz. 12.00. Bilety dla Osób odwiedzających można będzie zakupić przy wejściu na teren wydarzenia.
ORGANIZATOR
 
 
OBSŁUGA PRZEDSPRZEDAŻY:
TOBILET.PL
 
 
FAQ
1. Jeśli chcę wystawić się na jednym stoisku z koleżanką jakie bilety powinnyśmy mieć❓
Na jednym stoisku, o wymiarach 1×1,5m, mogą się znajdować maksymalnie 2 osoby. Jedna z tych osób musi posiadać bilet dla Wystawiającej/-ego w cenie 60/75 zł, druga osoba musi mieć bilet dla Pomocniczki-ka w cenie 15 zł (Pomocnik/-czka nie może wnosić żadnych toreb). Limit toreb to 2 sztuki!
2. Czy jedna osoba może zająć dwa stoiska❓
Tak, może, jeśli posiada 2 bilety dla Wystawców.
3. Czym różnią się Wystawiający i Pomocniczki/-y od osób Odwiedzających❓
Wystawiający wystawia swoje ubrania na stoisku w celu wymiany lub sprzedaży. Na stoisku może mu towarzyszyć maksymalnie 1 Pomocniczka/ Pomocnik. Osoba Odwiedzająca nie może wnosić na wydarzenie ubrań na wymianę lub sprzedaż, a jedynie kupować ubrania od Wystawiających. Osoby Wystawiające oraz ich Pomocnicy wpuszczani są na miejsce wydarzenia od godz. 10.30. Odwiedzający wpuszczani są na miejsce wydarzenia od godz. 12.00.
4. Chcę się wystawić z rękodziełem swoim lub czyimś (w tym: biżuterią, torbami, plecakami, nakryciami głowy, butami) – jaki bilet powinnam zakupić ❓
W przestrzeni wydarzenia zostanie wydzielona strefa KIERMASZ RZECZY NATURALNYCH I ŁADNYCH. Wyłącznie w tej przestrzeni mogą się wystawiać sklepy i inne podmioty gospodarcze oraz samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy z własną biżuterią, torbami, roślinkami, kosmetykami, rzeczami do domu i innymi przedmiotami do sprzedaży. Liczba miejsc na kiermaszu jest ograniczona, udział w kiermaszu jest odpłatny, a my zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia, bez podania powodu. Aby dowiedzieć się więcej oraz zarejestrować się i otrzymać miejsce w strefie Kiermaszu należy napisać na adres info@babilad.pl.
5. Chcę się wystawić z kosmetykami, roślinami lub dodatkami do domu – jaki bilet powinnam zakupić❓
W przestrzeni wydarzenia zostanie wydzielona strefa KIERMASZ RZECZY NATURALNYCH I ŁADNYCH. Wyłącznie w tej przestrzeni mogą się wystawiać sklepy i innych podmioty gospodarcze oraz samodzielnie działający projektanci i rękodzielnicy z własną biżuterią, torbami, roślinkami, kosmetykami, rzeczami do domu i innymi przedmiotami do sprzedaży. Liczba miejsc na kiermaszu jest ograniczona, udział w kiermaszu jest odpłatny, a my zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia, bez podania powodu. Aby dowiedzieć się więcej oraz zarejestrować się i otrzymać miejsce w strefie Kiermaszu należy napisać na adres info@babilad.pl.
6. Czy na miejscu są stojaki, stoły lub inne meble❓
Na miejscu nie ma stołów, stojaków, ani innych mebli – Wystawca musi we własnym zakresie zaopatrzyć się w sprzęt, który zmieści się na stoisku o wymiarach 1×1,5 . Z kolei stojaki Babilądu rezerwujemy na Facebooku – proszę w tym celu śledzić nasz profil. Będą się tam pojawiały specjalne posty informujące, w jaki sposób można zarezerwować stojak.
7. Czy na miejscu są przymierzalnie❓
Tak, w przestrzeni wydarzenia są zlokalizowane przymierzalnie.
8. Czy w Babim Targu mogą brać udział mężczyźni❓
Tak, w Babim Targu mogą brać udział mężczyźni.
9. Czy można wystawić się z ciuszkami dziecięcymi❓
Tak, na miejscu będzie specjalna strefa MAMI BABI TARG, gdzie można wystawić się z ciuszkami dziecięcymi.
10. Czy można wystawić się z męskimi ubraniami/ dodatkami, typu buty, torebki, szale❓
Tak, można wystawić się z męskimi i damskimi ubraniami oraz wszelkiego typu dodatkami (butami, biżuterią, torebkami, nakryciami głowy, szalami), o ile nie jest to rękodzieło sprzedawane komercyjnie. Oznacza to, że jeśli masz pudełko używanych kolczyków (albo torebki, szale, nakrycia głowy, etc), które nosiłaś, ale już nie nosisz to możesz je wystawić na stoisku, ale jeśli masz swoją markę/ lub reprezentujesz kogoś innego, kto ma i robicie kolczyki (albo torebki, szale, nakrycia głowy, etc) to musisz się zgłosić do strefy KIERMASZ RZECZY NATURALNYCH I ŁADNYCH. Jeśli tego nie zrobisz nie będziesz mogła ich wystawić, albo będziesz musiała dopłacić różnicę pomiędzy biletem na Babi Targ, a ceną udziału w kiermaszu. Nadal masz wątpliwości? Napisz do nas!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *