Lokalny Fyrtel

Najciekawsze wydarzenia z Poznania i okolicy

Inicjatywa oddolna : Mural na 5

Kiedy:
Październik 11, 2019@11:00 am – 4:00 pm
2019-10-11T11:00:00+00:00
2019-10-11T16:00:00+00:00
Gdzie:
Szkoła Podstawowa nr 5
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Schron Kultury Europa
Inicjatywa oddolna : Mural na 5 @ Szkoła Podstawowa nr 5

Przed nami finał inicjatywy oddolnej MURAL NA 5! Wraz z początkiem roku szkolnego, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 im. Romualda Traugutta uczestniczyli w konkursie na odświeżenie wyglądu jednej z zaniedbanych ścian przy szkolnym boisku. W konkursie plastycznym wyłoniono najlepszą pracę, którą teraz uczniowie całej szkoły przeniosą na mur. Podczas całodniowego eventu uczniowie, nauczyciele, rodzice będą malować mural. W trakcie wydarzenia planowane są liczne atrakcje, między innymi: warsztaty Młodego Przyrodnika prowadzone przez Miododajne Miasta, warsztaty z eksperymentowania wraz z Wulkan Doświadczeń, zachęcanie uczestników do udziału i głosowania w Poznańskim Budżecie Obywatelskim 2020 (w tym na projekt Boisko dla Wildy – projekt nr X.6 oraz Szkoła jak z Finlandii – projekt nr XIII.14), warsztaty z Aniołami Wiedzy, zajęcia z Off Road Andrzej Biegi Chodzież czy Nauką Jazdy 5bieg. Inicjatywa spotkała się tak z wielkim zainteresowaniem, że najprawdopodobniej wspólny mural stworzy także okoliczne Przedszkole z artystą Noriaki oraz Volvo Firma Karlik Poznań.

To tylko część atrakcji, które odbędą się 11 października (tj. piątek) w godzinach 11.00-16.00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 5 w Poznaniu. Przyjdźcie i pomóżcie! Wspólnie zmieńmy ten szary mur na kolorowy obraz!

Inicjatywa oddolna „MURAL NA 5” jest realizowana w ramach projektu Centrum Inicjatyw Lokalnych WIL.DA.SIĘ. Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Poznania #poznanwspiera
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *