Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Motoryzacja Poznań

Poznań Motor Show w obiektywie

Połowa tegorocznego Poznań Motor Show za nami. Zaprezentowano 16 nowych pojazdów, każdego dnia można tam spotkać znane osoby związane z motoryzacją, a co najważniejsze świetnie spędzić czas. Jeżeli jeszcze nie odwiedziliście Międzynarodowych Targów Poznańskich to powinniście to jak najszybciej nadrobić. Tymczasem zapraszam do galerii zdjęć.

Tegoroczną edycję Poznań Motor Show jak zwykle zainaugurowały liczne pokazy, przygotowane przez czołowe marki motoryzacyjne. Swoje nowości pokazali tacy producenci, jak Mercedes, Hyundai, Renault, Dacia, Dodge, RAM, czy SsangYong. Na targach pojawili się też debiutanci, którzy dopiero chcą podbić nasz rynek. Wśród nich znalazły się Beijing, Forthing, czy Arcfox. 

Poznań Motor Show to oczywiście nie tylko pojazdy, ale i ludzie. W piątek zwiedzający mogli posłuchać interesujących rozmów z Miko Marczykiem, Gregiem Collinsem, a także autorami książki Polska Rzeczpospolita Samochodowa. Drugiego dnia Poznań Motor Show na Scenie Głównej zaprezentowali się również Yanosik, Autoplac.pl oraz Kamena Rally Team.  Oczywiście kolejni goście będą pojawiać się na scenie aż do ostatniego dnia targów.

Jeżeli jeszcze nie byliście na Poznań Motor Show to koniecznie to nadróbcie. Tymczasem zapraszam do zobaczenia poniższej galerii.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *