Lokalny Fyrtel

Najciekawsze wydarzenia z Poznania i okolicy

Mobilny Poznań – konsultacje społeczne online

Kiedy:
Marzec 30, 2020@5:00 pm – 6:30 pm
2020-03-30T17:00:00+00:00
2020-03-30T18:30:00+00:00
Kontakt:
Miasto Poznań
Mobilny Poznań - konsultacje społeczne online

Wspólnie zdecydujmy o transporcie w mieście.
Włącz się do dyskusji!

Mieszkanko, mieszkańcu,
Gorąco zachęcamy do udziału w spotkaniu konsultacyjnym dotyczącym Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla Miasta Poznania. Ze względu na stan epidemii odbędzie się ono za pośrednictwem internetu.
Konsultacje będą składały się z prezentacji w formie WEBINARIUM, serii pytań uczestników oraz anonimowego FORMULARZA OPINII.

Na otwarte dla wszystkich chętnych wideospotkanie zapraszamy w poniedziałek 30 marca 2020 r. w godz. 17:00–18:30.

Do udziału w konsultacjach potrzebny będzie komputer albo smartfon, który ma połączenie z internetem. Przydadzą się również słuchawki lub głośniki. Kamera i mikrofon nie będą potrzebne, będzie można skorzystać z czatu.

ZGŁOSZENIA:
Chęć udziału w konsultacjach online prosimy zgłosić DO 29 MARCA na adres konsultacje@feps.pl, w temacie maila podając termin konsultacji.

Zachęcamy, by przed rozpoczęciem transmisji zapoznać się z raportem z I etapu konsultacji społecznych, który jest dostępny na stronie www.poznan.pl/mobilnosc.


Projekt na zlecenie Urzędu Miasta Poznania realizuje firma „TRAKO” PROJEKTY TRANSPORTOWE, konsultacje społeczne przeprowadzają Fundacja na Rzecz Studiów Europejskich we współpracy ze Stowarzyszeniem Edukacji Krytycznej.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *