Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicy
Niemoralny Poznań – spacer z przewodnikiem

Kiedy:
Styczeń 25, 2020 całodniowy
2020-01-25T00:00:00-01:00
2020-01-26T00:00:00-01:00
Gdzie:
Pręgierz Poznański
Kontakt:
PoPoznaniu.pl
Niemoralny Poznań - spacer z przewodnikiem @ Pręgierz Poznański

Na koniec stycznia czeka nas jeszcze powtórkowy spacer zatytułowany „Niemoralny Poznań”. Przewodnik (Damian) będzie czekał na wszystkich chętnych w sobotę 25 stycznia o godzinie 11 i 15 na Starym Rynku przy pręgierzu, zakończenie planowane jest w okolicach pomnika Hipolita Cegielskiego.

Uwaga! Spacer dla osób powyżej 16 roku życia!

Przestępstwa kryminalne, a więc morderstwo, rabunek, kradzież, gwałt, szantaż, należą do grupy czynów, które będąc przekroczeniem moralności stanowią zarazem przekroczenie prawa. Za oszustwa i fałszerstwa także groził odpowiedni paragraf. Co więcej, służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo w mieście również przytrafiały się momenty słabości. Zapraszamy na wycieczkę wszystkich tych, którzy przekroczyli szesnasty rok życia i mają ochotę razem z nami podróżować po ścieżkach, do których moralność nie docierała i za której brak trzeba było często odpowiednio odpokutować.

Wycieczka odbywa się w konwencji „free walking tour” – niezależnie od warunków pogodowych i liczby uczestników. Na zakończenie spaceru można podziękować przewodnikowi napiwkiem.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *