Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicy
Walentynki w Moim Teatrze

Kiedy:
Luty 14, 2020@7:00 pm – 9:30 pm
2020-02-14T19:00:00-01:00
2020-02-14T21:30:00-01:00
Gdzie:
Mój Teatr
Kontakt:
Walentynki w Moim Teatrze @ Mój Teatr

Zapraszamy na nastrojowy Wieczór Walentynkowy w Moim Teatrze! Startujemy o godz. 19:00 spektaklem „Pan ma problem z kobietami” z Katarzyna Adamczyk Kuźmicz i Tadeuszem Falaną. W zabawnym sposób, z przymrużeniem oka przyjrzymy się relacjom damsko-męskim oraz stereotypom i absurdom, które nierozłącznie im towarzyszą.

Po krótkiej przerwie i lampce wina rozpoczniemy koncert Marek Zgaiński, założyciela Mojego Teatru i twórcy sztuk w nim wystawianych, oraz Duetu PiaVo w składzie: Anna Raj i Basia Krenz. Występ skupiony będzie wokół muzyki hiszpańskiej, klasyki jazzowej i przede wszystkim UTWORÓW MIŁOSNYCH, takich jak m.in.: „Historia de un amor”, „Love walked in”, „Be my love”, czy też ludowych ukraińskich pieśni: „Szumila liszczyna” oraz „Tecze riczka newelyczka”.

Bilety do nabycia on-line: https://bit.ly/2ksilKh lub po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerem: 667341705.

Anna Raj jest absolwentką Narodowej Akademii Muzycznej we Lwowie, gdzie wyspecjalizowała się w śpiewie solowym. Ukończyła również Studia Wschodnioeuropejskie na Uniwersytecie Narodowym w Łucku, na specjalności wokalnej i dyrygentury chóralnej. Jako aktorka i wokalistka występowała na deskach Wołyńskiego Akademickiego Teatru Muzyki i Dramatu, a także w Filharmonii im. Wieniawskiego w Lublinie. W swoim dorobku ma wiele występów m.in. w parafiach katolickich w Polsce i w Europie (Rzymu, Monachium, Augsburg, Kopenhaga) z repertuarem klasycznym i religijnym. Śpiewa muzykę różnych epok, gatunków i stylów.

Barbara Krenz studiowała na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na wydziale instrumentalnym. Zajmuje się nauczaniem gry na fortepianie dzieci, młodzieży i dorosłych, a także pracuje jako instruktor zespołów wokalno-instrumentalnych. Jako akompaniatorka współpracowała z wieloma zespołami, chórami i solistami. Koncertowała w duecie fortepianowym we Francji. Pracuje przy realizacji spektakli muzycznych. Pasją, której oddaje się od wielu lat, jest również śpiew. Przez kilka sezonów występowała na deskach Teatru Polskiego w spektaklu ” Trojanki” jako chórzystka.
ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *