Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań Sport

Adam Nawałka trenerem Lecha Poznań

Po długim oczekiwani Adam Nawałka podpisał kontrakt z Lechem Poznań. Były selekcjoner reprezentacji Polski związał się z Kolejorzem umową do 30 czerwca 2021 roku. Wraz z nim do nowego sztabu szkoleniowego dołączyło jeszcze pięciu trenerów.

Tak jak było zapowiedziane wcześniej były trener reprezentacji oficjalnie rozpocznie pracę od poniedziałku. Natomiast w niedzielny wieczór doszło do spotkania na stadionie przy Bułgarskiej doszło do spotkania Zarządu Lecha Poznań i dyrektora sportowego klubu z nowym sztabem szkoleniowym.

Oprócz Adama Nawałki w Lechu Poznań pracować będą Bogdan Zając (asystent), Jarosław Tkocz (trener bramkarzy), Remigiusz Rzepka (koordynator sztabu przygotowania motorycznego), Andrzej Kasprzak (trener przygotowania motorycznego), Stanisław Gadziński (trener przygotowania motorycznego), Paweł Frelik (trener mentalny), a także Łukasz Siwecki i Hubert Barański (analitycy).

Już jutro ok. godziny 15:00 rozpocznie się konferencja prasowa, na której będzie mozna posłuchac co ma do powiedzenia nowy trener Kolejorza.

 

Do informacji prasowej dołączono trzy zdjęcia. Warunkiem ich wykorzystania jest podpisanie źródła: lechpoznan.pl/ fot. Lech Poznań

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *