Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Film Kultura

Film dla kina Rialto


fot. materiały organizatora

Jeżeli kochacie filmy i małe kina studyjne weźcie udział w akcji FILM dla kina Rialto. Ma ona na celu pomoc w przetrwaniu tego wyjątkowego miejsca w tym trudnym czasie.

Instytucje kultury starają się na umilić czas i organizują różne przedsięwzięcia nawet, gdy istnieje zagrożenie koronawirusa. Niestety cześć z nich ponosi ogromne straty finansowe, które stawiają pod znakiem zapytania ich dalszą działalność. Jeżeli jak ja macie wiele miłych wspomnień związanych z kinem Rialto możecie mu pomóc, zanim ponownie zacznie działać.

Utworzyło ono wirtualną salę, na która sprzedawane są bilety. Jednak nie jest to akcja czysto dobroczynna. Każdy bilet zachowa ważność i będzie można go wykorzystać w późniejszym czasie, gdy Rialto zostanie ponownie otwarte. Bardzo fajna i uczciwa akcja. Nikt nie traci, a zyskują wszyscy.

Regulamin akcji poniżej:
1. Kino Rialto oferuje możliwość zakupu biletu online na seans Film dla kina Rialto.
2. Bilety są w cenie 20 zł normalny i 16 zł ulgowy (studenci, emeryci, uczniowie)
3. Po zakończeniu okresu epidemii i otwarciu kina Rialto zakupiony bilet będzie można wykorzystać na dowolny seans z repertuaru kina Rialto (oprócz pokazów specjalnych) w okresie 3 miesięcy od momentu wznowienia sprzedaży na seanse filmowe.
4. W wypadku konieczności zamknięcie kina na stałe i jego likwidacji, środki nie zostaną zwrócone.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *