Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Poznań za pół ceny już w ten weekend!

W najbliższy weekend 28-29 kwietnia 2018 roku odbędzie się 11 edycja akcji Poznań za pół ceny. Dzięki temu wiele miejsc oraz atrakcji w Poznaniu będzie dostępnych za połowę regularnej ceny, a niekiedy nawet całkowicie bezpłatnie.

Pierwsza edycja Poznań za pół ceny organizowana przez Poznańską lokalną Organizację turystyczną odbyła się w 2008 roku i cieszyła się sporym zainteresowaniem. Oferta systematycznie rośnie i jest dostosowywana do oczekiwań turystów. W ubiegłym roku mogli oni skorzystać z blisko 180 atrakcji w promocyjnej cenie.

– Od początku chcieliśmy pokazać turystom, branży turystycznej, a co istotne, także poznaniakom, że Poznań jest miastem dostępnym, pełnym możliwości spędzania wolnego czasu i atrakcji – tłumaczy Wojciech Mania z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Tegoroczna oferta jest niezwykle szeroka. W akcji biorą udział hotele, restauracje, muzea oraz instytucje kultury. Miłośnicy aktywnego wypoczynku zapewne chętnie wybiorą się w tym czasie na basen, do parku linowego czy na bowling. Dla chętnych organizatorzy przygotowali też liczne warsztaty oraz kursy.

Ilość atrakcji jest tak duża, że nie sposób skorzystać ze wszystkich. Warto zatem zajrzeć na stronę organizatora www.poznanzapolceny.pl. Gdzie znajduje się pełna oferta tegorocznego Poznań za pół ceny oraz śledzić profil facebookowy akcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *