Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Wataha gra dla WOŚP

Już w najbliższą niedzielę 30 stycznia 2022 odbędzie się specjalny przejazd z flagami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ulicami Poznania. Event organizuje Wataha Racing Team działająca przy Stowarzyszeniu Fanów Off Road “SFORA”  czyli w tym dniu wolontariusze WOŚP działający przy sztabie Politechniki Poznańskiej.

Hałas silników offroadowych maszyn: quadów ATV oraz pojazdów UTV  usłyszymy  w niedzielę 30 stycznia 2022 roku o godzinie 11.00 na parkingu przy Starej Rzeźni.

Około 11.30  Wataha Racing Team zawita na poznański Plac Wolności. Tutaj wszyscy sympatycy szybkiej jazdy po bezdrożach będą mieli możliwość wrzucenia datku do orkiestrowej puszki oraz bliskiego spotkania z kierowcami Watahy.

O 13.00 offroadowe maszyny WRT z flagami WOŚP pojawią się przy Zamku. Tutaj także będzie okazja, aby w zamian za datek do puszki zrobić sobie zdjęcie na quadzie lub w kosmicznych pojazdach UTV.  Kierowcy Watahy chętnie podzielą się swoją wiedzą na temat zasad bezpiecznej jazdy, czy fachowym przygotowaniu do jazdy. Podpowiedzą także jak trenować bezpieczne przeprawy. 

Łopot Wośpowych flag ostatni raz tego dnia będzie można zobaczyć (i usłyszeć moc silników)  w czasie przejazdu Wataha Racing Team spod Zamku na plac Politechniki Poznańskiej (ul. Piotrowo 4). To ostatni punkt na trasie przejazdu. 

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie z zawodnikami Watahy i radosne wspieranie tegorocznego celu Finału WOŚP ” Przejrzyj na oczy”. Zachęcamy także do licytowania vocheru na Dzień  Pełen Przygód  “OFFROAD Day” z kierowcami Wataha Racing Team.

Właściciel  wylicytowanego vouchera, z którego dochód zasili konto Orkiestry, będzie miał niepowtarzalną okazję doświadczenia wyczynowych przejazdów, współdzielenia z członkami Teamu  rajdowych emocji i aktywnego uczestnictwa w działaniach załogi Pitstop. Udział w licytacji można wziąć klikając tutaj. Zapraszamy do licytowania.

Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.