Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Wawel Truck odwiedzi Poznań


fot. materiały prasowe

Miłośnicy słodkości powinni w najbliższy wtorek, 6 lipca zjawić się w Centrum Handlowym M1 w godz. 09:00 – 21:00. Tego dnia zaparkuje tam Wawel Truck, czyli interaktywna ciężarówka pełna słodkości. Na chętnych czekać będą nie tylko słodycze ale też gry, zabawy oraz strefa chillout. Odwiedzając M1 będzie również można pomóc potrzebującym.

Wawel Truck jeździ po naszym kraju od 2018 roku. To interaktywna ciężarówka, w której najmłodsi mogą zagrać w gry i spróbować słodkości marki Wawel. Po przerwie spowodowanej pandemią ciężarówka ponownie rusza w trasę u już 6 lipca zawita do Poznania. Wawel Truck działa w oparciu o obecne wymogi sanitarne. Jego wnętrze zostało wyposażone m.in. w płyny do dezynfekcji oraz rękawiczki jednorazowe.

Ciężarówka Wawelu odwiedzi Centrum Handlowe M1 w trakcie trwania programu Bądź życzliwy. Ponadto do 7 lipca klienci M1 mają możliwość przekazywania podarunków dla podopiecznych Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu. Najbardziej potrzebna jest odzież – pidżamy, skarpetki, bielizna, klapki i trampki – oraz kosmetyki, szczególnie te z filtrami UV.

Twórcy przedsięwzięci starają się by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. W jego wnętrzu oprócz słodyczy czeka moc atrakcji dla najmłodszych. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie nawiązujące do popularnych słodyczy marki. Chętni mogą spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Zwieńczeniem zabawy jest możliwość wejścia do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *