Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Barekprzestań – naGranie nad Rusałką

Kiedy:
maj 6, 2021@7:00 pm – 8:00 pm
2021-05-06T19:00:00+00:00
2021-05-06T20:00:00+00:00
Gdzie:
Wydarzenie online
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Scena nad Rusałką
Barekprzestań - naGranie nad Rusałką @ Wydarzenie online
Barekprzestań nad Rusałką wystąpi z zespołem DNONIE!
Opis artysty:
Jestem twórcą z Poznania, we współpracy z saburrakapem tworzę muzykę z gatunku “rap alternatywny”. Ja zajmuję się pisaniem tekstów i muzyki, saburrakap pełni rolę producenta. Na początku 2020 roku wypuściliśmy w świat sześcio-utworową epkę o tytule “barekprzestań”, a w marcu tego roku – debiutancki album pt. “balkon”, który można opisać jako psychodeliczna wycieczka po moich różnych stanach emocjonalnych i psychicznych.
Zajmuję się pisaniem muzyki i tekstów od około ośmiu lat. Zaczynałem od pisania prostych piosenek z własnym podkładem gitarowym, w gimnazjum i liceum grałem w dwóch zespołach (Erodyna, Attic). Po skończeniu szkoły pierwszy raz spróbowałem rapować –
w ramach projektu “PodKast”, który zrobiliśmy z kolegą z liceum. Pod koniec 2019 roku zaczęły powstawać pierwsze piosenki z saburrakapem w roli producenta, które ukazały się jako epka pt. “barekprzestań”. Dołączyłem również do kolektywu Natura2000. Jeszcze przed skończeniem epki pojawiły się pierwsze pomysły na dłuższy projekt. Latem 2020 roku wypuściliśmy singiel pt. “dżem”, który obok “przedpremierowych” utworów zagrałem na koncercie Natury2000 – to był mój pierwszy koncert jako barekprzestań. W grudniu tego samego roku na kanale HashaDraft na YouTube pojawił się pierwszy singiel promujący album – “finding nemo live action remake”, jednocześnie będąc pierwszym utworem z płyty, nad którym pracowaliśmy. W lutym 2021 roku zakończyliśmy pracę nad płytą, a w marcu oficjalnie na platformach streamingowych zawitał album pt. “balkon”
DNONIE to alternatywne rockowe brzmienie z elementami elektroniki. Wcześniej znani byli pod nazwą Negativ. Przed zmianą nazwy, dopracowaniem stylu i lekkim zamieszaniem w składzie, zespół grał dużo koncertów i wygrywał konkursy.
W skład zespołu wchodzą:
– Julia “Toffi” Krawczyńska
– Kuba Lewek
– Max Śliwiński
– Stanisław Rajek.
FACEBOOK: ➝ 

www.facebook.com/barekprzestan/

INSTAGRAM: ➝ www.instagram.com/barekprzestan/
SOUNDCLOUD: ➝ soundcloud.com/barekprzestan
SPOTIFY: ➝ http://bityl.pl/zhiBs

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *