Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań Motor Show 2024

Kiedy:
kwiecień 4, 2024 – kwiecień 7, 2024 całodniowy
2024-04-04T00:00:00+00:00
2024-04-08T00:00:00+00:00
Gdzie:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Koszty:
od 50 zł
Kontakt:
Poznań Motor Show
Poznań Motor Show 2024 @ Międzynarodowe Targi Poznańskie
Zobacz motoryzację w najlepszym wydaniu!
Poznań Motor Show to najważniejsze wydarzenie motoryzacyjne w tej części Europy, które od wielu lat dostarcza niezapomnianych emocji dziesiątkom tysięcy zwiedzających. Tegoroczna odsłona zapowiada się ekscytująco.
Wydarzenie jest bez wątpienia odpowiedzią na potrzeby zmieniającego się świata, łącząc prezentacje targowych nowości z emocjami, jakich dostarcza bezpośredni kontakt z motoryzacją.
W ramach jednego biletu uczestnicy targów mogą zwiedzić aż wiele stref tematycznych – samochodową, motocyklową, super-cars, e-mobility czy też detailingu. Nie zabraknie również akcentów związanych z retro-motoryzacja oraz konkursów i projektów edukacyjnych, adresowanych do młodych adeptów mechaniki. Bilet na Motor Show umożliwia również wstęp na Targi Techniki Motoryzacyjnej.
Wyjątkową ekspozycję, zlokalizowaną w sumie w 10 pawilonach licząc ekspozycję Poznań Motor Show i TTM stworzy łącznie ponad 100 marek i wystawców, wśród których znajdą się przedstawiciele wiodących i najbardziej rozpoznawalnych marek motoryzacyjnych. Bogatą ekspozycję uzupełnią liczne wydarzenia towarzyszące – pokazy motocyklowego stuntu i driftu, prelekcje, konkursy i spotkania z gwiazdami.
Tegoroczna edycja Poznań Motor Show potrwa cztery dni, od 4 do 7 kwietnia 2024 roku i odbędzie się tradycyjnie na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Obowiązkowy punkt w kalendarzu każdego miłośnika motoryzacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *