Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Kultura Powiat Poznański

ZAGRAJ NA BLUSOWO 2019!


fot. materiały organizatora

24 sierpnia odbędzie się kolejna edycja Festiwalu BLusowo. Oprócz znanych artystów przewidziany jest także występ kapel wyłonionych w konkursie. Zainteresowani muzycy mogą zgłaszać się do 15 lipca.

Historię tego konkursu pisali już soliści, duety i wieloosobowe zespoły. Występowali młodzi, dopiero zaczynający swoją przygodę z bluesem muzycy i ci bardziej doświadczeni, których talent eksplodował po latach grania. Każdy ma szansę pokazać się przed festiwalową publicznością i profesjonalnym jury pod przewodnictwem Ryszarda Glogera. Warunek jest jeden: trzeba czuć bluesa i do 15 lipca wysłać zgłoszenie!

Każdy z 4 finalistów na zaprezentowanie swojego brzmienia będzie miał pół godziny. Jeden z nich, laureat Grand Prix, otrzyma nagrodę finansową w wysokości 2500 zł oraz zaproszenie na jubileuszową, 10. edycję festiwalu BLusowo za rok.

W ubiegłym roku poziom był tak wysoki, że jury nie było w stanie wyłonić jednego laureata. Grand Prix ex aequo otrzymały Agata Karczewska oraz Roxana Tutaj & The Good Omen. Obie artystki bardzo trudno było porównać – charakter ich muzyki był całkowicie odmienny. I obie oczarowały publiczność. O tym, kto zwycięży w tym roku zdecydują finałowe występy.

Aby dołączyć do grona wykonawców festiwalu BLusowo 2019 wystarczy zaakceptować regulamin dostępny na stronie www.goksezam.pl oraz wysłać na adres: blusowo@goksezam.pl zgłoszenie konkursowe zawierające maksymalnie 3 autorskie utwory w formacie .mp3, opis zespołu, zdjęcie i numery kontaktowe. Na zgłoszenia czekamy do 15 lipca!

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA: http://www.goksezam.pl/pliki/blusowo_regulamin_2019.docx 

Materiał organizatora

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *