Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Festiwale

Ale weekend z Ale Kino!


Fot. materiały prasowe

Ale Weekend! to głównie propozycja dla rodzin spoza Poznania, ale oczywiście także dla tych ze stolicy wielkopolski. W pierwszy weekend festiwalu, 1 i 2 października, będą one mogły skorzystać ze specjalnej jednodniowej oferty.

 40. Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza Ale Kino! to wielkie filmowe święto dla całych rodzin. W czasie 7 dni zaprezentowanych zostanie ponad 100 wyjątkowych filmów dla dzieci i młodzieży! Dodatkowo w weekend otwarcie organizatorzy przygotowali specjalną ofertę dla rodzin pod nazwą Ale Wycieczka!

W pierwszy weekend festiwalu, 1 i 2 października, będzie można skorzystać ze specjalnej jednodniowej oferty – w cenie 50 złotych 4-osobowa rodzina (składająca się z 2 dorosłych i 2 dzieci) otrzyma:

  1. 4 bilety na wybrany seans w ramach 40. Ale Kino!
  2. 4 bilety na Ale Wycieczka! – oprowadzanie po filmowym Poznaniu
  3. Zniżkę w wysokości:

  • 10% do Restauracji Bo., przy ul. Kościuszki 84
  • 15% do Restauracji Dolce Vita w Starym Browarze

  1. 4 bilety dobowe na przejazdy komunikacją miejską w Poznaniu
  2. 4 bilety Kolei Wielkopolskich na przejazd powrotny (pod warunkiem okazania zarówno biletu na Ale Weekend!, jak i biletu na przejazd do Poznania Kolejami Wielkopolskimi).

Jak kupić i zarezerwować?

Pakiet Ale Weekend! na konkretny dzień (1 lub 2 października) będzie do kupienia na stronie bilety24.pl.

Po zakupieniu pakietu należy NIEZWŁOCZNIE wypełnić formularz na stronie https://bit.ly/AleWeekend i wskazać wybrane seanse oraz godzinę wycieczki. Liczba miejsc na konkretne seanse i terminy wycieczki jest ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń. Ostateczne potwierdzenie rezerwacji miejsca na wybrany seans i wycieczkę dla Twojej rodziny otrzymasz od nas mailowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *