Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Architektoniczny konkurs fotograficzny

Z okazji 25 edycji architektonicznej Nagrody Quadro organizatorzy przygotowali także specjalny konkurs dla fanów fotografii. Do wygrania nagroda w wysokości 1000 zł, albumy, oficjalne gadżety Miasta oraz możliwość zaprezentowania swoich zdjęć przed szeroką publicznością na wystawie plenerowej. Wystarczy tylko wziąć aparat i pójść na spacer po Poznaniu.

Nagroda Prezydenta Miasta Poznania im. Jana Baptysty Quadro jest jednym z najstarszych laurów architektonicznych w Polsce. Otrzymują ją autorzy najlepszych projektów zrealizowanych w Poznaniu. W tym roku zostanie wręczona po raz 25. 

W tym roku zorganizowano dodatkowy konkurs dla fotografów. Jedyne co trzeba zrobić to sfotografować jednej z obiektów, który w latach ubiegłych został uhonorowany nagrodą Quadro. Wybrać najlepsze zdjęcie i zgłosić się do konkursu za pośrednictwem fotoportal.poznan.pl. Aby ułatwić to zadanie udostępniona została mapa z zaznaczonymi budynkami, które otrzymały wspomniana nagrodę.

Najlepsze zdjęcia zostaną zaprezentowane na plenerowej wystawie na pl. Wolności. Oprócz udziału w wystawie uczestnicy mogą liczyć na nagrodę pieniężną wynoszącą 1000 zł brutto (główna nagroda) oraz wyróżnienia rzeczowe (albumów fotograficznych oraz oficjalnych gadżetów Miasta).

Nabór prac do konkursu fotograficznego trwa do końca sierpnia. Zwycięzców poznamy na początku września. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *