Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Kultura Poznań

Festiwal Akademia Gitary znów w Poznaniu

Już 11 sierpnia rusza Festiwal Akademia Gitary i potrwa do 10 września. Przez cały miesiąc słuchacze będą mieli okazję przeżyć niezwykłą muzyczną przygodę przepełnioną masą cudownych dźwięków.

Festiwal ten jak podkreślają organizatorzy to nie tylko kolejne muzyczne wydarzenie jakich wiele w wakacje. Co ważne Akademia Gitary będzie obecna nie tylko w Poznaniu, ale całej Wielkopolsce. Nigdzie w Europie nie ma gitarowego wydarzenia tej rangi. 

Wszyscy chętni będą mogli posłuchać wielu fantastycznych artystów z różnych zakątków świata. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dokładny program tegorocznego Festiwalu można znaleźć tutaj.

Fantastyczne jest to, że na zdecydowaną większość wydarzeń wstęp jest bezpłatny. W niektórych przypadkach należy tylko odebrać darmowe wejściówki. Organizatorzy zamiast sprzedaży biletów prowadzą publiczną zbiórkę dla Stowarzyszenia Wielkopolan Bona Fide i Fundacji Niesiemy Nadzieję, wspierając nieuleczalnie chore dzieci z Wielkopolski.

Jeżeli kochacie muzykę albo po prostu macie ochotę miło spędzić czas koniecznie wybierzcie się na jedno z festiwalowych wydarzeń.

 https://www.youtube.com/watch?v=ogMSncobj_4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *