Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań Sport

Jak zdobyć bilet na mecz Lecha?

Po zapowiedział rządzących na temat wpuszczenia kibiców na stadiony Lech Poznań podejmuje działania w tym kierunku. Władze klubu mają nadzieję, że uda się wpuścić się zapełnić 25 procent stadionu.

KKS Lech Poznań złożył stosowne dokumenty do odpowiednich organów odpowiedzialnych za wydanie zgody na organizację meczu z udziałem publiczności i w dalszym ciągu oczekuje na decyzję. Gdy tylko pojawi się odpowiedź klub przedstawi szczegółowy harmonogram sprzedaży biletów. Jednak już teraz Kolejorz prezentuje zarys tego jak ma wyglądać sprzedaż wejściówek na mecze. 

Przez ostatnie tygodnie dostawaliśmy wiele zapytań w sprawie powrotu na trybuny. Chcemy jeszcze raz jasno podkreślić, że zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie naszych kibiców, już od zakupu biletu, poprzez wejście na stadion, kibicowanie w możliwie jak najbardziej komfortowych warunkach, aż do opuszczenia obiektu – tłumaczy Daniel Zieliński, kierownik działu sprzedaży biletów. – Nie jesteśmy w stanie zapewnić na stadionie miejsca wszystkim kibicom, dlatego chcemy oprócz posiadaczy karnetów wyróżnić także i tych, którzy regularnie pojawiają się na obiekcie przy Bułgarskiej. Chcielibyśmy podziękować również wszystkim osobom, które wsparły naszą akcję #wGóręSerca i pomogły nam wtedy, kiedy tego naprawdę potrzebowaliśmy. To ci wszyscy kibice będą mieli pierwszeństwo przy wejściu na trybuny poznańskiego stadionu – dodaje.

Kolejorz oprócz zadań związanych z organizacją przygotował nowe funkcjonalności w systemie biletowym. – Wspólnie staraliśmy się wprowadzić szereg udogodnień tak, aby kibice mogli czuć się na meczach bezpiecznie, kibicując w gronie swoich najbliższych. Dynamicznie zmieniająca się sytuacja wymagała szybkich i rozsądnych rozwiązań, dostosowujących system biletowy do aktualizowanych aktów prawnych – zauważa Daniel Zieliński.

Zakup biletów będzie możliwy tylko po zalogowaniu na stronę biletową. Z jednego konta będzie można kupić maksymalnie sześć biletów. Miejsca obok siebie będzie można wybrać w obrębie jednej transakcji, bez późniejszej możliwości zmiany miejsca. Podczas każdej kolejnej transakcji system automatycznie wygeneruje wymagany bufor bezpieczeństwa. Cała procedura nabywania wejściówek będzie składała się z trzech etapów:

I etap sprzedaży – możliwość pobrania biletów będą mieli wyłącznie posiadacze karnetów: Sezon 2019/20 oraz Wiosna2020 + Runda Finałowa. Po zalogowaniu i wprowadzeniu danych kibica, system zweryfikuje upoważnienie do pobrania wejściówki na mecz w cenie 0 zł. Dotychczasowe miejsca karnetowe nie mogą zostać zachowane, zatem przed każdym kolejnym spotkaniem Kolejorza należy wybrać nowe miejsce i pobrać nowy bilet na dane starcie.

Posiadacze karnetu Wiosna 2020 będą mieli dostęp do darmowej wejściówki tylko w przypadku pierwszych dwóch meczów rundy finałowej.

Najważniejsze – wejściówki będą dostępne WYŁĄCZNIE w formie wydruku samodzielnego lub biletu mobilnego. W związku ze zmienioną organizacją wejścia na mecze, dostosowaną do obowiązujących aktów prawnych, plastikowe karty kibica nie będą obowiązywać!

II etap sprzedaży – sprzedaż zamknięta dla uczestników programu LECHICI posiadających co najmniej rangę Młodzik oraz dla posiadaczy voucherów #wGóręSerca.

III etap sprzedaży – sprzedaż otwarta pozostałych miejsc dla wszystkich zainteresowanych.

Dodatkowo każda osoba musi mieć zasłonięte usta oraz nos do momentu zajęcia miejsca wskazanego na bilecie. Należy także pamiętać o utrzymaniu bezpiecznego dystansu między innymi osobami oraz stosować się do regulaminu, który niebawem pojawi się za stronie z biletami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *