Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Festiwale Kultura Poznań

Fun Fest 2020


fot. materiały organizatora

Już w najbliższą sobotę 22 lutego w Poznaniu odbędzie się trzecia edycja Fun Fest! Jest to idealny festiwal dla miłośników fantastyki, komiksów, gier oraz kina.

Motywem przewodnim tegorocznego festiwalu Fun Fest jest apokalipsa i horror. Dzięki współpracy Fun Fabryki oraz Kinepolis Poznań na kulturalnej mapie miasta zagościło kolejne ciekawe miejsce. Dzięki sporemu zainteresowaniu organizatorzy poszli za ciosem i w tym roku również przygotowali szereg atrakcji dla zwiedzających.

Ja zauważają twórcy – Post-apokaliptyczny świat to ogromna część fantastyki i pop-kultury. Zombie, wybuch atomowy, zaraza czy biblijna apokalipsa to motyw jaki nam towarzyszył. Elementem, który na stałe wpisał się w Fun Fest jest Konkurs Cosplay. Na zwiedzających czekać będą rożni wystawcy, będzie możliwość posłuchania licznych prelekcji, czy też pogrania w gry planszowe.

Oprócz tego każdy uczestnik uczestnik z biletem otrzyma krótką instrukcję z zarysem sytuacyjnym do GRY typu LARP (live action role-play). Dzięki temu wszyscy uczestnicy będą mieli wpływ na wydarzenia które będą się odgrywać w trakcie trwania eventu. Pełną listę tegorocznych atrakcji znajdziecie tutaj.

Więcej informacji o Fun Fest znajdziecie na stronie organizatora.

FUN FEST
22 lutego 2020 – sobota,
Godziny otwarcia: 10:00-20:00
Miejsce: Kinepolis Poznań

BILETY
Przedsprzedaż:
1-osobowy = 15 PLN
3-osobowy = 40 PLN
4-osobowy = 50 PLN
Bilety do nabycia:
https://goout.net/pl/festiwale/fun-fest-2020/qjpve/+kggeo/
W dniu imprezy:
1-osobowy = 20 PLN
3-osobowy = 50 PLN
4-osobowy = 60 PLN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *