Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Gwiazdor odbierze listy z Poznańskiego Jarmarku Świątecznego!


fot. Fotobueno

Dziś kończy się Poznański Jarmark Świąteczny na Międzynarodowych Targach Poznańskich. To ostatnia okazja, aby skorzystać z jarmarcznych atrakcji. Z tej okazji organizatorzy przygotowali także niespodzianki dla najmłodszych.

W piątek o godzinie 11:30 Poznański Jarmark Świąteczny odwiedzi Gwiazdor i zabierze wszystkie listy, które dzieci wrzucały do skrzynki na Placu Powszechnej Wystawy Krajowej. Następnie od godziny 12:00 do 13:30 zaplanowane są animacje dla najmłodszych oraz zabawy z Gwiazdorem i Śnieżynkami.

To również ostatnia szansa na skorzystanie z atrakcji jarmarku, takich jak wizyta w Domku św. Mikołaja, karuzela wenecka, świąteczna kolejka czy zjazdy pontonowe. 23 grudnia Poznański Jarmark Świąteczny otwarty będzie do godziny 20:00.

Zimowisko pod Iglicą

Na szczęście to nie koniec dobrej zabawy na Międzynarodowych Targach poznańskich. Po świątecznej przerwie, od 27 grudnia startuje Zimowisko pod Iglicą. Aż do 14 lutego, od poniedziałku do niedzieli, będzie można pojeździć na łyżwach, zobaczyć panoramę miasta z Młyńskiego Koła oraz zrobić zdjęcie z efektem nieskończoności w Mirror Cube. Ponadto nie zabraknie punktów gastronomicznych z rozgrzewającymi napojami i posiłkami.

Zimowisko pod Iglicą

27.12.2022-14.02.2023

Poniedziałek-niedziela

11:00-21:00 (w piątki i soboty do 22:00)

31.12 i 1.01 – zamknięte

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *