Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Sport

Krivets i Onsorge po testach medycznych


źródło: lechpoznan.pl/fot. Karol Mędak

Sergey Krivets i Wojciech Onsorge przeszli testy medyczne w Lechu Poznań w klinice Rehasport. Jeżeli nie będzie przeciwwskazań zdrowotnych obaj zawodnicy zasilą ekipę rezerw Lecha Poznań.

Każdy z wymienionych piłkarzy w przeszłości występował w klubie z Wielkopolski. Kibice Kolejorza szczególnie kojarzą 34-letniego Białorusina, który z Lechem zdobył mistrzostwo Polski. W naszym klubie grał przez 2,5 roku po czym odszedł do chińskiego Jiangtsu Sainty.

Onsorge to z kolei stoper wychowany w Warcie Poznań, dla której grał aż do połowy sezonu 2018/19. Ostatnio występował w Elanie Toruń, a przed trwającą kampanią przeszedł do trzecioligowej Polonii Środa Wielkopolska. Dobre występy zwróciły uwagę władz Kolejorza, które liczą, że zawodnik będzie istotnym wzmocnieniem obrony drużyny rezerw.

Zawodnicy przeszli już testy medyczne w Lechu Poznań. W najbliższym czasie dowiemy się, czy wszystkie badania dały efekt pozytywny. Jeśli nic nie będzie stało na przeszkodzie i wszelkie formalności zostaną dopełnione, podpiszą niedługo kontrakty z klubem ze stolicy Wielkopolski.

Do informacji prasowej dołączono zdjęcia. Warunkiem ich wykorzystania jest podpisanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *