Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Nowe atrakcje w Malcie


Fot. materiały prasowe

Galeria Malta bardzo się zmienia w ostatnich latach. Z typowej galerii handlowej przeobraża się w miejsce rozrywki. Tym razem na jej terenie zostaną otwarte trzy kolejne atrakcje.

W galerii powstało właśnie edukacyjne centrum spotkań z egzotycznymi zwierzętami Zoo Team. Ponadto swoją działalność rozpoczęła szkoła tańca Ritmo Dance Studio, a 12 lutego powraca największa wystawa pająków i skorpionów w Europie.

Team Zoo to ogromna licząca ponad 200 okazów kolekcja zwierząt. Co ważne wiele egzotycznych zwierząt można nie tylko podziwiać przez szybkę, ale i dotknąć. Wystawa liczy kilkadziesiąt węży, jaszczurek, pająki ptaszniki i skorpiony, a także jeże afrykańskie i pędzlogony. Zoo Team organizuje też zajęcia edukacyjne dla szkół i przedszkoli. Ponadto najmłodsi mogą dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat zwierząt.

Mówiąc o zwierzętach należy wspomnieć, że do Malty powraca wystawa pająków i skorpionów, o której więcej przeczytacie tutaj. Na zwiedzających czekać będzie ponad 70 okazów, w tym uważana za jednego z najbardziej jadowitych pająków świata – czarna wdowa. O każdej pełnej godzinie każdy chętny może wziąć jednego z pająków na ręce. Organizatorzy przygotowali też szereg dodatkowych atrakcji.

Ostatnia z nowości jest Ritmo Dance Latino. To propozycja dla miłośników tańca. Przewidziane są zajęcia dla każdej grupy wiekowej, od małych dzieci, po dorosłych tancerzy. Dla chętnych do wyboru jest wiele typów tańca m.in. bachata, kizomba, hip hop, taniec współczesny czy street dance. Doskonała forma rozrywki, relaksu i muzycznej przyjemności dla ciała i duszy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *