Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Kultura Poznań

III Dancing fairPlayce Poznań


fot. materiały organizatora

W dniach 17-24 sierpnia 2019 roku odbędzie się kolejna edycja Dancing fairPlayce Poznań. Miłośnicy tańca chcący wziąć udział w fantastycznych warsztatach powinni w tym czasie odwiedzić Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce, w okolicy Rezerwatu  Żurawiniec nad strumieniem Różanym.

Dancing fairPlayce Poznań to kontynuacja Międzynarodowych Warsztatów Tańca Współczesnego utworzonych przez Ewę Wycichowską w 1994 roku w Polskim Teatrze Tańca.

Oprócz zajęć tanecznych na uczestników czekać będą zajęcia prozdrowotne oraz sportowe. Ponadto organizatorzy zapraszają na wykłady piramidalne, tzw. „Spotkania z pasją” podczas których, goście rozmawiać będą z uczestnikami o tańcu i sporcie. Przygotowano pokazy taneczne oraz chyba największa atrakcję, czyli wieczory taneczne.

Jak zawsze do współpracy zaproszono wielu znakomitych choreografów oraz pedagogów zarówno z Polski jak i zagranicy. Będą oni prowadzić wiele różnych warsztatów o rożnym stopniu trudności m.in z Afro Cubana,Bachata, Barre au Sol, Broadway Jazz, Dancehall, Energy Dance dla dzieciJazz Rock,  Modern Fusion, Musical Dance,Reggaeton, Rumba Flamenca z wachlarzem, Rock Flow Dance oraz technik klasycznych z wariacjami.

Jeżeli chcecie wziąć udział w warsztatach musicie wypełnić formularz. Plan tegorocznych warsztatów znajdziecie tutaj.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu, prezentacja choreografów i pedagogów na dostępne są stronie www.dancingpoznan.pl oraz https://www.facebook.com/dancingfairplaycepoznan/


fot. materiały organizatora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *