Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Targi

POZNAŃSKIE TARGI PIWNE 2018

W dniach 9-10 listopada 2018 roku odbędzie się kolejna edycja Poznańskich Targów Piwnych. Wydarzenie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To doskonała impreza dla miłośników piwa, jedzenia oraz dobrej zabawy.

Poznańskie Targi Piwne na stałe wpisały się w kalendarz imprez stolicy Wielkopolski. Trwają od 2013 roku i cieszą się coraz większym zainteresowaniem. To nie tylko miejsce gdzie można skosztować równych rodzajów złotego trunku, ale i miejsce gdzie można poznać kulturę, historię, a także współczesny świat rzemieślniczego piwa. Odnajdą się tam zarówno doświadczeni pasjonaci jak i osoby zaczynające swoja przygodę z piwowarstwem.

Atrakcje

Odwiedzający mogą skosztować piwa rzemieślnicze, cydry, czy miody pitne z całego świata. Oprócz degustacji będzie możliwość spotkania z ludźmi dla, których piwo to coś więcej niż napój. Piwowarzy domowi i profesjonalni, blogerzy, birofile i wszyscy ci, którzy po prostu kochają dobre piwo, będą do dyspozycji. To niebywała okazja do rozmów i poszerzenia wiedzy w tym temacie.

Street Food Spot

Nie można żyć tylko dzięki piciu stad kolejny raz targom towarzyszyć będzie Street Food Spot. To wydarzenie skierowane do wszystkich miłośników jedzenia wśród miejskiego zgiełku. Wśród obecnych food trucków oraz stoisk gastronomicznych będzie można znaleźć przekąski, dania główne, słodycze, napoje bezalkoholowe, a nawet produkty regionalne.

Relaks

Od 2016 roku odbywa się także Poznański Trawnik Piwny. To miejsce, w którym można wypić swój ulubiony napój, słuchając świetnej muzyki, a wszystko to w otoczeniu zieleni.   Niesamowity klimat zapewnia lokalizacja – XIX wieczny fort artyleryjski.

Program

Ilośc wydarzeń towarzyszących tegorocznej edycji jest ogromna. W czasie imprezy odbędzie się m.in. gala wręczenia nagród Konkursu Piw Rzemieślniczych, finał Konkursu Piw Domowych oraz kursy sensoryczne. Pośród licznych atrakcji nie zabraknie także bogatego programu prelekcji. Na targowej scenie pojawią się prelegenci m.in. branży piwowarskiej i miodosytniczej, a wieczór zwieńczą koncerty zespołów Akurat oraz Funky Flow. Tradycyjnie też będzie można skorzystać z usług profesjonalnego golibrody i fryzjera. Fani aktywności fizycznej mogą wziąć udział w Piwnej Mili lub zajęciach Piwnej Jogi. To oczywiście tylko część atrakcji. Szczegółowy program Poznańskich Targów Piwnych 2018 znajdziecie tutaj.

Bilety

Bilety można zakupić w przedsprzedaży internetowej lub w kasach MTP w trakcie trwania Poznańskich Targów Piwnych. Bilet upoważnia do wstępu na obie imprezy: Poznańskie Targi Piwne oraz Street Food Spot.

Cena biletu jednodniowego wynosić będzie 20 zł. 

Cena 2-dniowego karnetu to 35 zł (w cenie karnetu szklanka nonic).
Karnety dostępne są jedynie w przedsprzedaży internetowej.

Bilet dla osób niepełnoletnich w wieku 8-17 lat – 12 zł. Dzieci do lat 7 bawią się za darmo.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *