Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Festiwal jednego zdjęcia – edycja druga

Kiedy:
czerwiec 7, 2020@4:00 pm – 8:00 pm
2020-06-07T16:00:00+00:00
2020-06-07T20:00:00+00:00
Gdzie:
Atelier WIMAR Stowarzyszenie Łazęga Poznańska
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Łazęga poznańska
Festiwal jednego zdjęcia - edycja druga @ Atelier WIMAR Stowarzyszenie Łazęga Poznańska

ZAPRASZAMY WAS do udziału w drugiej edycji naszego spontanicznego tegorocznego wydarzenia, którego każdy z Was może stać się uczestnikiem i współautorem.
FESTIWAL JEDNEGO ZDJĘCIA!
Jak wziąć w nim udział? Nie ma tak łatwo! 😉
1. Wybierz spośród zdjęć, których zrobiłaś, zrobiłeś pewnie setki jeśli nie tysiące, TO JEDNO. To jedno? Które? To, które jest dla Ciebie najważniejsze, najbliższe Twemu sercu i oku.
2. To jedno wybrane zdjęcie “wywołaj” samodzielnie lub zrób odbitkę na papierze w zakładzie fotograficznym, fotolabie. Obowiązujący format odbitki to 15 x 21 w wersji matowej lub półmatowej.
3. Przynieś TO JEDNO WYBRANE i WYWOŁANE zdjęcie do Atelier Stowarzyszenia Łazęga Poznańska przy ulicy Święty Marcin 75 (zielony pawilon w podwórzu kamienicy) z opisem na odwrocie: Imię i nazwisko autora. Zdjęcia umieścimy na ścianach galerii, wystawiając na widok publiczny podczas ekspozycji, której początek nastąpi w ostatni weekend czerwca.
TO NIE KONIEC. Wasze zdjęcia będą ponumerowane, a zwiedzający wystawę będą mogli wybrać każdy swoje ulubione/ najlepsze w ich opinii zdjęcie i zagłosować na nie wrzucając kartkę z numerem do urny. Głosować będzie można do 10 lipca. 11 lipca ogłosimy i opublikujemy trójkę wybranych przez publiczność najlepszych zdjęć oraz pięć dodatkowych wyróżnionych (z największa liczbą głosów). Na zwycięzców czekają nagrody, dla każdego uczestnika specjalny dyplom i gratulacje.
No właśnie! Kiedy ostatnio, wrzucając zdjęcia na Facebooka czy Insta, zastanawiałaś / zastnawiałeś się, które dla Ciebie jest tym, które mówi najwięcej o Tobie, o tym, co uznajesz za piękne, ciekawe, warte uwiecznienia. Które jest dla Ciebie najważniejsze…
Kiedy ostatnio “wywoływałeś” na papierze zrobione przez siebie zdjęcie? Może już czas to zrobić i podzielić się z innymi.
Wasze fotografie możecie przynosić począwszy od jutra do 27 czerwca włącznie w godzinach od 16:00 do 20:00. Do zobaczenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *