Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Majówka nad Rusałką

Kiedy:
maj 1, 2024@5:00 pm
2024-05-01T17:00:00+00:00
2024-05-01T17:15:00+00:00
Gdzie:
Golęcińska 27, 60-626 Poznan, Poland
Koszty:
Bez opłat
Kontakt:
Scena nad Rusałką, Fundacja Pogoda i Rusałka Restauracja - widok ze smakiem
Majówka nad Rusałką @ Golęcińska 27, 60-626 Poznan, Poland
Drugi dzień majówki to gratka dla fanów hip hopu!
Czeka nas bardzo szalony wieczór – wystąpią:
•Aljas•
Raperka, która komentuje współczesną rzeczywistość, relacjonuje szukanie własnej tożsamości oraz sięga po tematy klasyczne dla rapu, by ująć je w krzywym zwierciadle. Styl inspirowany nowojorską sceną, przeniesiony na lokalne konteksty. Jej występ zamykał pierwszą edycję festiwalu Great September, zyskując uznanie i zapewniając jej miejsce na OFF Festival 2023. Ważna jest dla niej interakcja z publiką, a jej koncerty charakteryzują się dużą charyzmą oraz energią.
Aljas przyciągnęła uwagę m.in. portali Vogue.pl, Wyborcza.pl, Newonce.pl, Rytmy.pl oraz magazynu K-MAG, gdzie pojawiły się artykuły i wywiady z artystką.
 
•Proseko•
Urodził się i wychował w Bydgoszczy. Od najmłodszych lat miał w sobie olbrzymią wrażliwość na muzykę, która nie dawała mu spokoju. Jego muzyczne fascynacje to mieszanka wielogatunkowa. Z jednej strony fascynują go charyzmatyczne jazzowe kompozycje, z drugiej strony jest fanem rapu.
 
•Rau Performance•
RAU Performance to człowiek wielu talentów i jeden z najbardziej charakterystycznych wykonawców w polskiej muzyce. Produkuje podkłady i rapuje od ponad dekady, był także związany z branżą reklamową i telewizyjną. W trzecim, niezależnie wydanym solowym albumie pt. „Mieszane Uczucia” po raz kolejny udowadnia, że ma wyjątkowe na rapowej scenie poczucie humoru i wyobraźnię, która nie pozwala trzymać się sztywno żadnego kanonu.
Wstęp wolny!
Organizator cyklu: Fundacja Pogoda
Partnerzy: Miasto Poznań, Restauracja Rusałka, Polska Fundacja Osób Słabosłyszących, Hotel Campanile, Hotel Mercure, Toi Toi
Patroni medialni: Radio Afera, Kulturalne Media, Radio Poznań, Radio Meteor, Fotokulturalni, Lokalny Fyrtel, lepszypoznan.pl oraz tenpoznan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *