Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
Poznań

Weź udział w Babim Targu Vintage i odkryj piękno mody vintage!

Babi Targ Vintage w CK ZAMEK w Poznaniu! wydarzenie towarzyszące wystawie Łataj! Ceruj! Długie życie ubrań Noc Muzeów 2024.


18 maja 2024 roku, od godziny 18:00 do 22:00, zapraszamy do CK ZAMEK w Poznaniu na wyjątkowe wydarzenie – Babi Targ Vintage! Wstęp dla Odwiedzających jest wolny!

Babi Targ Vintage to nowa odsłona Babiego Targu. Tego dnia w przestrzeni Sali Wielkiej CK ZAMEK zaprezentuje się kilkudziesięciu Wystawców z ubraniami vintage o niepowtarzalnym stylu, historii i jakości.


„Kupując ubrania vintage, nie tylko nadajemy im drugie życie, ale również zmniejszamy swój ślad węglowy. To ekologiczna alternatywa dla szybkiej i masowej współczesnej produkcji” – mówi Joanna Stankiewicz, organizatorka Babiego Targu Vintage i dodaje: „Na Babi Targ Vintage zapraszamy zarówno entuzjastów i entuzjastki mody vintage, jak i tych oraz te, które dopiero odkrywają ubrania z drugiej ręki. Nasze wydarzenie to nie tylko okazja do znalezienia wyjątkowych perełek, ale także możliwość spotkania pasjonatów i pasjonatek mody, wymiany doświadczeń i inspiracji”.

Tego dnia w CK ZAMEK będzie można zwiedzić wystawę „Łataj! Ceruj! Długie życie ubrań”, która porusza temat nadprodukcji odzieży. Wstęp podczas Nocy Muzeów będzie w specjalnej cenie 2 zł! Koniecznie odwiedź również bezpłatną wystawę „Chcę się szyć”!


Babi Targ Vintage w CK ZAMEK
wydarzenie towarzyszące wystawie Łataj! Ceruj! Długie życie ubrań 

Noc Muzeów 2024

18. maja, 18.00-22.00, Sala Wielka
 CK ZAMEK
Wstęp wolny dla Odwiedzających

Zapisy dla Wystawców_czyń: info@babitarg.com

Osoba do kontaktu: Joanna Stankiewicz | Tel: 608437377| Email: info@babilad.pl

informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *