Lokalny Fyrtel

To co najciekawsze w Poznaniu i okolicach
SiCK SAINTS w Poznaniu

Kiedy:
kwiecień 7, 2024@8:00 pm
2024-04-07T20:00:00+00:00
2024-04-07T20:15:00+00:00
Gdzie:
Klub pod Minogą
Koszty:
35 zł
SiCK SAINTS w Poznaniu @ Klub pod Minogą

#brutalglam zdobywa POZNAŃ i całą Polskę, czyli SiCK SAINTS powraca!

W Poznaniu idziemy na całość. Celebracja młodości posypana brokatem przez HEAT w połączeniu z naszym #brutalglamem to gwarantowana eksplozja światów, która zmieni Poznań na zawsze! Skład uzupełnia LIT, prezentujący mieszankę romantyzmu, agresywnych riffów czy dźwięków rodem z lat 80.

SPRING SiCKNESS to nasza wiosenna trasa koncertowa, w którą wyruszamy, po niezwykle udanej i doskonale przyjętej jesiennej trasie u boku Nocnego Kochanka.

Usłyszycie zupełnie nowe utwory, zobaczycie nas w pełnej, dłuższej formie, a także na każdym koncercie wystąpią z nami lokalni goście specjalni!

Ogień #brutalglam wypełni Klub pod Minogą, przywieziemy ze sobą nasz #brutalglam merchandise oraz szaleństwo i energię którą chcemy podzielić się z Wami!

Bilet: 35 zł

w wyjątkowej kolekcjonerskiej wersji dostępne tylko w dniu koncertu.

Start: 19:00

The Doors: 17:00

SiCK SAINTS + HEAT + LIT

Poznań, Klub pod Minogą

Feliksa Nowowiejskiego 8

 

SICK SAINTS

Nie gramy jak inni. Nie próbujemy brzmieć jak nasi idole. Przychodzimy z czymś zupełnie nowym. Z naszą muzyką, naszym pomysłem, naszą wizją i naszym szaleństwem..

#brutalglam

Jesteśmy SICK SAINTS i zapraszamy Cię do naszego chorego królestwa…

SICK SAINTS to krakowska formacja charakteryzująca się świeżym spojrzeniem na legendarne brzmienia muzyki rockowej za czasów swojej świetności. Nietuzinkowe postaci, które definiują takie cechy jak technika, scenicznie szaleństwo oraz ciężkie brzmienie. Muzycy występowali u boku m.in.: Coma, Organek, Kult, Hey, Agnieszka Chylińska, Brodka czy Lao Che.

Zespół ma na swoim koncie ogólnopolską trasę koncertową z Nocnym Kochankiem w 2022 roku, która przyniosła grupie niezwykły wzrost popularności oraz wielu nowych fanów, co zostało również zauważone przez muzyków samego Nocnego Kochanka.

SICK SAINTS to:

The Snake – wokal

Sick M – bass

St Tommy – perkusja

Mighty Mike – gitary

FB: https://www.facebook.com/sicksaints.music

IG: https://instagram.com/sicksaints.band

YT: https://www.youtube.com/watch?v=MX66pHotq74

SHOP: https://sicksaints.com/shop/

 

HEAT:

“Zespół Heat! powstał około dwóch lat temu w Poznaniu i bardzo szybko znalazł swój kierunek – disco! Nasza muzyka to podróż w czasie, do amerykańskich klubów nocnych lat 70., celebracja młodości posypana brokatem i wielki zbiór kreatywności pięciu zupełnie różnych młodych muzyków, a w dużym skrócie: to po prostu świetna zabawa. Swoimi utworami mamy nadzieję przypomnieć słuchaczom, że choć czasem głęboko ukryte pod codziennymi sprawami, w duszy każdego drzemie pierwiastek Heat!”

LIT:

LIT to alternatywa orbitująca wokół rockowego brzmienia. Ich pierwszy album studyjny stanowi różnorodną mieszankę tematyczną i gatunkową. Znajdziecie tu agresywne riffy, dźwięki nawiązującą do lat 80’, ale również kojące, romantyczne melodie.

Zespół prezentuje twórczość, która długo dojrzewała w głowach artystów. Każdy z nich przeszedł drogę przez studia niezwiązane z muzyką. W końcu, gdy osiągneli niezależność postawili na swoje marzenia. Ambitnie każdy z nich wciąż stara się rozwijać, aby tworzyć coraz bardziej jakościowy materiał, ale również porywać publiczność na koncertach.

Skład:

  •  Bartosz Olszowski (wokal i instrumenty klawiszowe)
  •  Maksymilian Szafrański (gitara elektryczna)
  •  Mateusz Piotrowicz (gitara basowa)
  •  Anna Kamińska (perkusja)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *